29/11/2018 - newsletter # 77

מאז התחלנו לשלוח ניוזלטר חודשי לכל מי שנרשם כמנוי במנוע החיפוש לתערוכות www.expoexpo.com ולכל החברות מישראל שמציגות בתערוכות בחו"ל, כמו גם לחברות קד"מ , מעצבי תערוכות, ועוד, הצטרפו כ - 16,000 חברות ועסקים לרשימת מקבלי הניוזלטר.

בסה"כ, כולל חברות ועסקים שהשתתפו ומשתתפים בתערוכות בארץ ובחו"ל, מעצבי תערוכות, ספקים לענף ועוד, תפוצת הניוזלטר מגיעה לכ - 19,000 עסקים, ישירות לאדם המטפל בתערוכות.

ספקים בתחומים כמו ציוד לתערוכות, מעצבים, יועצי שיווק בי"ל, קבלני תערוכות, חברות תיירות, ביטוח, משרדי נסיעות, חברות תעופה, ספקי מיחשוב ועוד, מוזמנים להשתמש בנו כדי להגיע ללקוחות

כל זאת, בעזרת באנר בגוף הניוזלטר. בסה"כ אנחנו יכולים לצרף בכל פעם 6 באנרים.

הצטרפו אלינו. פנו בבקשה אל עליזה 03-6882929

מומחים מעריכים כי הגידול בתערוכות בעולם בשנת 2018 (% 2.7) ימשך גם ב - 2019

תערוכות היו והינן האמצעי הפופולרי ביותר ו...הזול ביותר לחשיפה בפני לקוחות ולקשירת קשרי מסחר בינלאומיים. 2018 רשמה בעולם גידול של % 2.7 במספר התערוכות וצופים כי ב - 2019 המגמה תימשך.

סצינת הסטרטאפים בישראל שאין לה תקדים בעולם (מספר מול גודל האוכלוסיה) באה לביטוי גם בתערוכות. ולא רק בתערוכות היי טק, אלא גם בתערוכות של התעשיות המסורתיות. אלו, האחרונות, מאמצות אל קרבן את הטכנולוגיות החדשות, שהן תוצאה של סטרטאפים. כך, בכל הקשור לסטרטאפים ישראלים,אנחנו רואים אותם בתערוכות לתעשיית הזכוכית, הפלסטיק, הדפוס וכמובן גם בתערוכות למוצרי צריכה כמו אופנה ואלו בתחום הקמעונאות.

לא קל לשחות בים התערוכות ולהחליט באיזו תערוכה להשתתף, בין אם כמציג או קניין. לצורך כך, קיימים גופים מקצועיים כמו מכון היצוא הישראלי, נציגים בישראל של מרכזי תערוכות בעולם וכמובן מנוע החיפוש החינמי, בעברית, לתערוכות בעולם www.expoexpo.com שמאפשר חיפוש לפי נושאים, מדינות וערים ותאריכים.

כל שנותר הוא לאחל למנויי הניוזלטר שנת תערוכות מוצלחת

יצחק שלו

עורך

תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים

הסערה הגדולה ביותר של כנס הטכנולוגיה הגדול בעולם, שהתקיים בשבוע השני של ינואר 2019 בלאס וגאס, התרחשה מחוץ לאולם התצוגה. הנהלת CES החליטה לשלול פרס ציון לשבח טכנולוגי, שהוענק לחברת "lora dicarlo" בזכות הוויברטור החכם החדש שלה.  על החברה נאסר להציג את המוצר במהלך ימי הכנס והדבר גרר....("הארץ" 10 בינואר 2019)

 


לכתבה המלאה

מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין

לפני כשנתיים, נפתח בקול תרועה מרכז התערוכות הגדול בעולם, ליד שדה התעופה בשנחאי. או אז, יצאה הודעה מטעם ראשי מחוז פוניאן בסין, שהתכנון להקמת מרכז תערוכות חדש בעיר שנזן,הושלם והבניה החלה. בהשלמתו, בתוך שנתיים, כך הבטיחו, הוא יהיה הגדול בעולם! עברו שנתיים והמרכז החדש החל לפעול ובכוונת מנהליו, לקיים במקום כמאתיים תערוכות בשנה.את הבניה ואת הפעלת המרכז החדש, הפקידו הסינים בידי חברה...אמריקנית.


לכתבה המלאה

האם אנחנו צועדים לקראת עידן ה -cashless? תלוי את מי שואלים

בישראל נכנס לתוקף החוק המגביל את השימוש במזומנים במסחר ובקמעונאות. האם ישראל צועדת קדימה, או שמא נכפה על הציבור חוק שיקשה עליו לעמוד בו? מחקר שנעשה לקראת התערוכה הבינלאומית לטכנולוגיות חדשות בקמעונאות Eurocis 2019 בדיסלדורף מראה שהדעות חלוקות. במדינות מערביות, לא מוכנים להיפרד מהמזומנים כי....


לכתבה המלאה

תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך

מה לא נאמר על שלדון אדלסון המיליארדר מארה"ב שידו בכל ויד כל בו. איש העסקים שיודע לקרוא מהלכים מראש, אם זה בעסקים ו/או בפוליטיקה בארה"ב.....ובישראל.האיש חזה בשנות ה- 90 של המאה הקודמת, שאין עתיד לתערוכת מחשבים פר סה, בעולם ההי טק הדינמי המשתנה. הוא קם ומכר  ב - 1997 את תערוכת COMDEX בארה"ב ליפנים בסכום של למעלה מ - 800 מליון דולר. אלו ניסו..... 


לכתבה המלאה

המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם

תעשיית התערוכות בעולם עוברת בשנתיים האחרונות תהליך של שינוי. פחות תערוכות למוצרי צריכה ויותר תערוכות נישה מקצועיות, חלקן צמודות כנסים. התהליך קשור להעמקת מעורבות האינטרנט והמסחר האלקטרוני בחיינו. מה יורד ומה עולה?


לכתבה המלאה

תערוכה יוצאת דופן בפורטפוליו של יריד דיסלדורף - ספרות

עברית שפה קשה, כבר נאמר ובמיוחד כאשר המלים לא מנוקדות. כך, אפשר לחשוב מהכותרת שמדובר בתערוכת ספרים...אבל לא כן. התערוכה שחורגת מאופי התערוכות המתקיימות ביריד דיסלדורף, מתייחסת למספרות וספרים/יות והיא ממוקדת בטיפול בשיער. כמו תערוכות אחרות שם, תוך זמן קצר היא הפכה לתערוכה מובילה בעולם


לכתבה המלאה

טל. 03-6882929 www.expoexpo.com מוגש על ידי מנוע החיפוש לתערוכות בחו"ל