01/01/2017 - newsletter # 58

 מאז התחלנו לשלוח ניוזלטר חודשי לכל מי שנרשם כמנוי במנוע החיפוש לתערוכות www.expoexpo.com הצטרפו כ - 12,000 חברות ועסקים חדשים לרשימת מקבלי הניוזלטר.

בסה"כ, כולל חברות ועסקים שהשתתפו ומשתתפים בתערוכות בארץ ובחו"ל, מעצבי תערוכות, ספקים לענף ועוד, תפוצת הניוזלטר מגיעה לכ - 17,000 עסקים, ישירות לאדם המטפל בתערוכות.

ספקים בתחומים כמו ציוד לתערוכות, מעצבים, קבלנים, חברות תיירות, ביטוח, משרדי נסיעות, חברות תעופה ועוד, מוזמנים להשתמש בנו כדי להגיע ללקוחות

כל זאת, בעזרת באנר בגוף הניוזלטר. בסה"כ אנ יכולים לצרף בכל פעם 6 באנרים.

הצטרפו אלינו. פנו בבקשה אל עליזה 03-6882929 

 

איראן מעולם לא סבלה מחרם כלכלי אמיתי

אם נתיחס אל תערוכות וירידים כחלון הראווה של כלכלה מקומית ונבדוק את הרכב המציגים בהן, נגיע למסקנה שאיראן לא ממש סבלה מחרם כלכלי שהטילו עליה ארה"ב ואירופה. פרשת הצוללות והמעורבות של איראן בבעלות על הקונצרן הגרמני טיסנקרופ, ממחישים עוד יותר את השקר הגדול שנמשך שנים. זאת ועוד, ישנם סימנים שטיסנקרופ, סיפקה לאיראן מרכיבים לתעשיית ה"אנרגיה" שלה, בעת שהחרם היה בתוקף.

איראן רוויה בתערוכות בינלאומיות שלא הפסיקו להתקיים בעת החרם. יותר מכך, תמיד היו שם חברות מציגות זרות ועכשיו מתקיימת תחרות גדולה ביניהן על מקום בתערוכות. לפי מנוע החיפוש לתערוכות בעולם www.expoexpo.com בשנת 2016 התקיימו באיראן כ - 100 תערוכות בינלאומיות (כמו בגרמניה)

עיון באופי התערוכות מלמד, שהפעילות הכלכלית באירן לא פסקה בתקופת החרם והתגברה לאחריו. אין תחום בו לא מתקיימת תערוכה באירן. מדייג ומאכלי ים, עבור דרך חקלאות, מחשבים, מכונות תעשייתיות, תכשיטים, קוסמטיקה. ציוד צבאי, רהיטים, אפנה, בטיחות ועוד ועוד.

המדינה המושקעת ביותר בתערוכות באירן היא גרמניה, כמובן, שמחפשת כל הזמן שווקים חדשים עבור היצואנים שלה ש"סובלים" מעודפי ייצור.

אבל מה לנו להתפלא על שקרי החרם? מספיק לנו לנתח את היחסים הכלכליים בינינו לבין החמאס בעזה, כדי להבין שלעזאזל השלום והבטחון, העיקר, הכלכלה...

קריאה מחכימה

יצחק שלו

עורך

פורנוגרפיה היא ענין של גיאוגרפיה....לא בתערוכות

אומרים שפורנוגרפיה, היא ענין של גיאוגרפיה. אבל לא בתערוכות. מסתבר מסקר של הארגון העולמי של התערוכות, שנועד לבדוק האם שביעות רצון של המבקרים בתערוכות, משתנה בהתאם לגיאוגרפיה.  מה שמפליא הוא, שלא משנה באיזה חלק של העולם אתם מתגוררים, התנהגות האנשים מאד דומה


לכתבה המלאה

האם נראה ב - 2017 מעבר מתערוכות גלובליות לתערוכות אזוריות?

תעשיית התערוכות העולמית, עוברת שינויים. לפני שנתיים התחלנו לראות מעבר של מותגים גלובליים מארצות המקור אל שווקים באסיה, ארצות הברית, אפריקה ועוד. נראה שהשנה הבאה, תהיה שנת המבחן לשינויים הללו, כפי שנראה להלן


לכתבה המלאה

התערוכה הכי תערוכתית בעולם. מרץ הקרוב, דיסלדורף

ענף הקמעונאות ואמצעי התצוגה הוא אחד הענפים הדינמיים והמשתנים ביותר. הוא דוחף אותנו אל עולם החוויה. חווית הקניה. יוצר לנו אילוזיות והופך אותנו לחלק מהתרחשות, שבסופה אנחנו מושפעים לעשות מעשה. במקרה שלנו לקנות. אין עוד תערוכה בעולם, בה כל 7 המימדים העוטפים נושא אחד, באים לביטוי כמו תערוכת יורושופ בדיסלדורף


לכתבה המלאה

בכמה זמן ניתן לבנות ביתן של 12,000 מ"ר במרכז ירידים בגרמניה?

מה עושה מרכז תערוכות שבקופתו מצטברים רווחים מהפעילות השוטפת? מחלק דיבידנדים לבעלי המניות? משקיע בניירות ערך כדי למקסם רווחים? נותן הלואות? משפר את תנאי העובדים? הכל אפשרי, אך אפשר גם אחרת. הנה מה שיריד דיסלדורף עושה עם עודפי הרווחים.


לכתבה המלאה

יין. גם פריס רוצה

מאות תערוכות מתקיימות מדי שנה בפריס. העיר הזו מובילה מזה שנים, את דרוג הערים המארחות תערוכות וקונגרסים באירופה. הסיבה ידועה: אנשים בעולם אוהבים את פריס. בשלל התערוכות המתקיימות בעיר, חסרה היתה תערוכה אחת, שכל כך יקרה לליבם של הצרפתים: תערוכה ליין. נו, אז עכשיו יש!


לכתבה המלאה

תערוכה שתלמד אתכם לארגן אירועים

חברות עיסקיות נוהגות לארגן אירועים שמטרתם לקדם את עסקיהם. אלו יכולים להיות אירועים פנימיים לעובדים, קבלות פנים, אירועי חיזוק לקוחות ולעתים גם כחסות באירועים אחרים. לרוב, החברות שוכרות מארגני אירועים חיצוניים, אך יש מצב שהצוות שלהן, לוקח על עצמו את המשימה. איך עושים זאת? באילו כלים להיעזר? מה קיים בשוק? "הכל בתערוכה הקרובה בלונדון", אומרים המארגנים.


לכתבה המלאה

טל. 03-6882929 www.expoexpo.com מוגש על ידי מנוע החיפוש לתערוכות בחו"ל