01/11/2016 - newsletter # 56

מאז התחלנו לשלוח ניוזלטר חודשי לכל מי שנרשם כמנוי במנוע החיפוש לתערוכות www.expoexpo.com הצטרפו כ - 12,000 חברות ועסקים חדשים לרשימת מקבלי הניוזלטר.

בסה"כ, כולל חברות ועסקים שהשתתפו ומשתתפים בתערוכות בארץ ובחו"ל, מעצבי תערוכות, ספקים לענף ועוד, תפוצת הניוזלטר מגיעה לכ - 17,000 עסקים, ישירות לאדם המטפל בתערוכות.

ספקים בתחומים כמו ציוד לתערוכות, מעצבים, קבלנים, חברות תיירות, ביטוח, משרדי נסיעות, חברות תעופה ועוד, מוזמנים להשתמש בנו כדי להגיע ללקוחות

כל זאת, בעזרת באנר בגוף הניוזלטר. בסה"כ אנ יכולים לצרף בכל פעם 6 באנרים.

הצטרפו אלינו. פנו בבקשה אל עליזה 03-6882929 

 יש החושבים שנסיעה לתערוכה בחו"ל היא כיף. זה נכון. נכון במיוחד עבור אנשי מקצוע ייחודיים, שעבורם לעמוד מול טכנולוגיה חדשה או מכשיר חדש שיכול לפתור עבורם דברים בלתי פתירים בעבר, זו חוויה מקצועית אורגזמית.

זה נכון במיוחד כאשר מדובר בתערוכות שמטפלות בנושא אחד, ייחודי, כמו למשל צינורות, משאבות, חוטים או שסתומים. הנושא אמנם ייחודי וישאלו עצמם אנשים "מה ההצדקה לקיום תערוכה כל כך ספציפית?" והתשובה שיקבלו היא שאמנם המוצר הוא ספציפי מאד, אבל הוא נמצא בכל תעשייה ומכאן, שהוא מעניין מספרים של אנשי מקצוע מכלל התעשיות.

ואכן, התערוכה לשסתומים או יותר נכון לטכנולוגיות של זרימה שמתקיימת בדיסלדורף, רוויה בקהל מכל התעשיות, ממזון, כימיה ועד חקלאות. אין תעשייה, שהמוצר אינו בשימוש בה והאנשים העוסקים, חייבים להיות מעודכנים בחידושים ובטכנולוגיות העכשויות.

לאותו ציבור הקדשנו את הכתבה על תערוכת השסתומים בגוף הניוזלטר

אגב, כיף נוסף בתערוכות בחו"ל מגיע מאותם כמה ימים שהמבקר מרשה לעצמו "לבזבז" על טיול או מנוחה או סקי במקום כלשהו במדינה בה מתקיימת התערוכה....אבל זה כבר סיפור אחר.

קריאה מחכימה

יצחק שלו

עורך 

בין גרמניה לארה"ב מפרידים כ - 2,000 מציגים

כשהיינו ילדים (ולפעמים עדיין היום) כאשר התפעלנו מדבר מה נהגנו לומר "אמריקה" (זוכרים את "אמריקה ורסנו" של הגששים?). מילה אחת שתיארה עולם ומלואו של גודל והתפעלות, שלא נראו במקומותינו. כאשר מדובר בתערוכות, "גרמניה" מחליפה את קריאת ההתפעלות. כי, התערוכה הגדולה ביותר שמתקיימת בארה"ב, היא פחות מחצי בגודלה מתערוכה די סטנדרטית בגרמניה.


לכתבה המלאה

כולה שסתומים ובכל זאת עשרות אלפים מכל העולם ומישראל באים לבקר בתערוכה. מדוע?

יש תערוכות המוקדשות לנושא אחד. יש תערוכות המוקדשות למוצר אחד. האם הנסיעה לתערוכות הללו מוצדקת? נראה שכן, כי במוצר המסוים נעשה שימוש בכל התעשיות ומי שמעורב בו, אינו יכול שלא להיות מעודכן בטכנולוגיות החדשות ובפתרונות החדשים שאותו מוצר מציע. התערוכה המדוברת היא על השסתומים שעוצרים את הזרימה 


לכתבה המלאה

הייצוג הישראלי בתערוכה לרפואת שיניים בקלן, הוא הגדול ביותר בתערוכות המקצועיות באירופה

מבין כל ענפי התעשייה בישראל, תחום רפואת השיניים הוא זה שהתפתח יותר מכל ענף אחר. יש לכך סיבות רבות וטובות. העיקר הוא, שרוב התוצרת מיועדת ליצוא. במצב זה, היצרנים הישראלים מרבים להשתתף בתערוכות ובכנסים בחו"ל, שם הם פוגשים את הקניינים ואנשי המקצוע. התערוכה בה מציגים בעוצמה הגדולה ביותר היא ids בקלן, שתתקיים שוב בחודש מרץ 2017


לכתבה המלאה

קשה להאמין אמנם, אבל הנתונים אמיתיים

עיר אחת, מרכז תערוכות וקונגרסים אחד, מארח יותר מבקרים מסך כל התיירים לישראל בשנה נתונה.לפלא הזה קוראים מרכז התערוכות והקונגרסים הונג קונג. ומדובר לא על תיירי משפחות או תרמילאים, אלא על אנשי עסקים שמשאירים בעיר במהלך שהותם כ - 1,500 דולר כל אחד. עכשיו תעשו את ההכפלות.


לכתבה המלאה

תערוכות אופנה יוצאות מהקופסא - מגמה חדשה סוחפת

תעשיית התערוכות ידועה בשמרנותה. מתכון מצליח לא משנים. היו אלה הגרמנים שלימדו אותנו זאת, אבל אותם גרמנים גם יודעים שלא לעולם חוסן, בעיקר בתערוכות דינמיות כמו אופנה. הם המציאו תמהיל חדש שנראה כי הוא הופך לז'אנר שמוביל את תערוכות האופנה לעידן חדש ומרתק


לכתבה המלאה

קמעונאות דיגיטלית או קמעונאות מסורתית? יש תשובה לשאלה זו

עולם הקמעונאות נע בשנים האחרונות לכוון הדיגיטלי והאינטרנטי. המהפכה של אמזון הניפה את הנושא ורבים הצטרפו אליה. הקמעונאות המסורתית התאימה עצמה למצב החדש ושילבה את שני התחומים. בהדרגה, החלה "נסיגה" ברכישות באינטרנט וההוכחה שהמסורת ניצחה את הקידמה באה לביטוי בתערוכה החשובה ביותר בעולם בתחום


לכתבה המלאה

טל. 03-6882929 www.expoexpo.com מוגש על ידי מנוע החיפוש לתערוכות בחו"ל