01/09/2016 - newsletter # 54

מאז התחלנו לשלוח ניוזלטר חודשי לכל מי שנרשם כמנוי במנוע החיפוש  לתערוכות www.expoexpo.com הצטרפו כ - 12,000 חברות ועסקים חדשים לרשימת מקבלי הניוזלטר.

בסה"כ, כולל חברות ועסקים שהשתתפו ומשתתפים בתערוכות בארץ ובחו"ל, מעצבי תערוכות, ספקים לענף ועוד, תפוצת הניוזלטר מגיעה לכ - 17,000 עסקים, ישירות לאדם המטפל בתערוכות.

ספקים בתחומים כמו ציוד לתערוכות, מעצבים, קבלנים, חברות תיירות, ביטוח, משרדי נסיעות, חברות תעופה ועוד, מוזמנים להשתמש בנו כדי להגיע ללקוחות

כל זאת, בעזרת באנר בגוף הניוזלטר. בסה"כ אנ יכולים לצרף בכל פעם 6 באנרים.

הצטרפו אלינו. פנו בבקשה אל עליזה 03-6882929 

יצואנים מחפשים כל הזמן שווקים חדשים. אחת השיטות המומלצות היא לאתר את השווקים באמצעות תערוכות. אלו משקפות בצורה החלטית את מה שעומד להתרחש בעתיד במדינות ובאזורים שונים בעולם.

לאחרונה שמנו לב שבמדינות כמו הודו וקניה באפריקה, התוספו תערוכות חדשות ואלו הקיימות, התחזקו בקטע הבינלאומי שלהן. כלומר, תערוכות שהמציגים בהן היו מקומיים בעיקר, הפכו להיות מקום ליצרנים מהעולם.

השינוי נובע מתוך מחקרים והערכות לגבי התפתחות השוק המקומי.

בהודו למשל, תערוכה רפואית בניו דלהי, משקפת את המגמות בתחום זה במדינה. לדוגמא: ממשלת הודו מתכוונת להגיע בתוך זמן קצוב לכך שלכל אזרחיה יהיה ביטוח רפואי. משמעות הדבר שיהיו יותר צרכנים לשרותי הרפואה במדינה. מה שאומר שיהיו יותר בתי חולים ומרפאות ציבוריות. מה שאומר שהשוק נפתח יותר ליצואנים של ציוד רפואי להודו.

גם מעמד הביניים, בעל היכולות הפיננסיות, גדל ומתרחב, מה שאומר שיהיו בעתיד הקרוב, עוד מרפאות פרטיות.

אותו תהליך קורה באפריקה ובקניה בראש. שם ניכרת גם תופעה של גידול ביצוא של מוצרי חקלאות ועקב כך, גידול בביקוש לטכנולוגיות של אריזה ולציוד. המרחק בין מקור היצוא ובין השווקים אליהן הוא מיועד, מחייב אריזות מעולות.

מעטות החברות בישראל, שיכולות לבצע מחקרי שוק במדינות יעד. מכון היצוא עושה זאת ואפשר להיעזר במרכז המידע שלו, אבל הדרך הפשוטה והיעילה, היא לסרוק את התערוכות ולבדוק את הרכבן הפנימי. ברגע שתערוכה הופכת להיות בינלאומית, או אז, יש בכך סימן להתפתחות של התחום באותה מדינה.

ומה שטוב לגרמנים, לצרפתים ולספרדים, מן הסתם טוב גם ליצרנים הישראלים. אז בואו נצטרף.

 

קריאה מחכימה

יצחק שלו

עורך

אנחנו רוצים לשפר את השירות לקוראים

כקוראים ותיקים של הניוזלטר, אתם יודעים שאנחנו מנסים להעביר אליכם מידע חשוב על מה שקורה בעולם התערוכות. לא תמיד אנחנו מצליחים לכוון לדרישות הספציפיות שלכם. עזרו לנו למקד את הידיעות לדרישות שלכם. ענו לנו על כמה שאלות מכוונות


לכתבה המלאה

האסימון באירופה נפל סוף סוף

הטלפונים החכמים הפכו להיות חלק מהאישיות שלנו. כולם משתמשים בהם, אבל יש מקומות, כמו באירופה, שהמוח מחובר עדיין לטלפונים עם האסימונים. טרור? זה קשור לעולם השלישי, הם אמרו, עד שהוא דפק על דלתם. או אז האסימון נפל. הכל עומד להשתנות בעקבות הפחד. התערוכות כבר לא ייראו כמו אתמול.


לכתבה המלאה

הסינים התחילו לשתות יין!?

כבר אמרנו וכתבנו לא פעם שתערוכות משקפות את השינויים הכלכליים והחברתיים העוברים על מדינות וחברות שונות. עכשיו, אנחנו אומרים זאת שוב, אפרופו תערוכת היין בשנחאי, שצוברת תאוצה בלתי רגילה, מה שאומר שהסינים התחילו לשתות יין, לא? זה אגב, קורה גם  בהונג קונג ובסינגפור...


לכתבה המלאה

מה אתם זוכרים משנת 1966?

 דברים חשובים קרו בשנת 1966 : בלונדון התקיים המונדיאל ואנגליה גברה בגמר על גרמניה, בזכות שער שנוי במחלוקת עד היום. כלב אנגלי גנב את הגביע במהלך ההכנות למונדיאל ואחרי חיפושים נרחבים הוא התגלה מתחת לשיח לא רחוק מומבלי. "הצוללת הצהובה" של החיפושיות עלתה לאקרנים ובדיסלדורף התקיימה לראשונה תערוכת  Euroshop . חמישים שנה עברו והתערוכה גדלה וצמחה ונחשבת היום למובילה בעולם. 


לכתבה המלאה

Brexit או Break it ?

לכולם ברור שההצבעה במשאל העם בבריטניה וההחלטה להשתחרר מעול האיחוד האירופי, תגרום לזעזועים לא מעטים ביחסי המסחר של אנגליה עם השוק האירופי ושאר העולם. הסכמים עם האיחוד, שאנגליה היתה מחויבת להם, לא יחייבו יותר וכל מדינה תצטרך לחתום עמה על הסכמים חדשים. האם תערוכות בינלאומיות המתקיימות בבריטניה יושפעו? כנראה שכן.


לכתבה המלאה

מה הייתם עושים, אם מחר אסור יהיה למכור קפה to go בכוסות נייר/קרטון?

השאלה בכותרת רלבנטית לגמרי. התהליך כבר החל, משום שאי אפשר לעמוד יותר בהוצאות המיחזור. באנגליה למשל, בכל 2 דקות הצריכה עומדת על 10,000 כוסות. ביום 7 מיליון ובשנה: 2.5 מיליארד!!! הוצאות המחזור לשנה, בצריכת חשמל לדוגמא, מקבילות לצריכה של עיר בסדר גודל של 90,000 תושבים. אנגליה לא לבד. סן פרנסיסקו תאסור לחלוטין החל מ - 2017 מכירת קפה בכוסות חד פעמיות. 


לכתבה המלאה

טל. 03-6882929 www.expoexpo.com מוגש על ידי מנוע החיפוש לתערוכות בחו"ל