31/07/2016 - newsletter # 53

מאז התחלנו לשלוח ניוזלטר חודשי לכל מי שנרשם כמנוי במנוע החיפוש לתערוכות www.expoexpo.com הצטרפו כ - 12,000 חברות ועסקים חדשים לרשימת מקבלי הניוזלטר.

בסה"כ, כולל חברות ועסקים שהשתתפו ומשתתפים בתערוכות בארץ ובחו"ל, מעצבי תערוכות, ספקים לענף ועוד, תפוצת הניוזלטר מגיעה לכ - 17,000 עסקים, ישירות לאדם המטפל בתערוכות.

ספקים בתחומים כמו ציוד לתערוכות, מעצבים, קבלנים, חברות תיירות, ביטוח, משרדי נסיעות, חברות תעופה ועוד, מוזמנים להשתמש בנו כדי להגיע ללקוחות

כל זאת, בעזרת באנר בגוף הניוזלטר. בסה"כ אנ יכולים לצרף בכל פעם 6 באנרים.

הצטרפו אלינו. פנו בבקשה אל עליזה 03-6882929 

אין ספק שהחלטת "העם", כמו שפוליטקאים אצלנו אוהבים לומר כאשר נדמה להם שהם מדברים בשמנו, בסוגיית עזיבת האיחוד האירופי, תכניס את בריטניה למצב של אי ודאות, בכל הקשור לתערוכות וירידים.

באופן מיידי, נראה שחלק מהתערוכות שהצמידו לעצמן את התואר "בינלאומיות" יעברו להיות מקומיות ובעקבות כך, מידת הענין של הציבור בהן תרד.

אין לדעת בשלב זה, יותר מכך. נחכה ונראה ונדווח לקוראי הניוזלטר.

חודש ספטמבר מסמן את תחילת הרבעון הרביעי של עונת התערוכות באירופה. אחרי השקט הכמעט מוחלט של יולי - אוגוסט באירופה, העסקים חוזרים למסלולם ובכל הקשור לתערוכות, הן זורמות לקראת הפיק של אוקטובר - נובמבר.

גרמניה, שהיא נשוא התערוכות של ישראל, תארח בחודשים אלו מספר תערוכות חשובות בהשתתפות יצרנים ומבקרים מישראל.

מערכת הניוזלטר, מבקשת להתריע מראש, שיש לטפל בנושא הטיסות, בתי המלון וכרטיסי הכניסה כבר עתה ובכך לחסוך כסף ולהבטיח שרותים תקינים.

 

קריאה מחכימה

 

יצחק שלו

עורך 

יש דברים שלא מדברים עליהם

יש דברים שלא מדברים עליהם. בעיקר אלו הנוגעים בבטחון המדינה. אף פעם לא מספרים לנו איך יום אחד נעצר בכיר בארגון טרור שתכנן.....או על חשוד שאותר בכניסה למדינה בשדה התעופה ומעקב אחריו הוביל ל......לא מספרים לנו, לא מדברים על זה, אבל מתגאים שיש ביכולתנו.....ואז מתקיימת תערוכה בנושא בטחון המולדת ואופס, אנחנו רואים ומבינים....כמעט הכל.


לכתבה המלאה

תערוכת פוטוקינה לצילום בקלן משנה פניה לכוון של תקשורת חזותית

מארגני תערוכות, בעיקר אלו שהתקבעו על נושא מסוים והפכו להיות מובילות בעולם, חייבות לשנות פניהן בהתאם למציאות המשתנה. לא קל לעבור את התהליך הזה, אבל כאן מתגלה גדולתו של המארגן לעשות את הטרנספורמציה הזו בהצלחה. פטוקינה בקלן עשתה זאת. התוצאות בתערוכה הקרובה בספטמבר


לכתבה המלאה

מה קורה כאשר תערוכה הופכת להיות מותג עולמי?

יש תערוכות שמתחילות כתערוכות מקומיות, עוברות להיות בינלאומיות ובמשך הזמן שמן הופך להיות מותג עולמי. זהו החלום הרטוב של מארגני התערוכות שדי להזכיר את שם התערוכה וכל אחד יודע על מה מדובר. כך, תערוכת "אנוגה" שמזוהה מיד עם מזון, תערוכת "אוטומכניקה" לתחזוקה וטיפול בכלי רכב וכך גם "מדיקה" שכל מי שעוסק ברפואה ובתי חולים מכיר ומזהה.


לכתבה המלאה

מעצבים ויצרנים של דברים לתינוקות, עשו את זה נכון

לא תמיד יצרנים מחליטים להציג בתערוכה בחו"ל, לאחר בדיקה קפדנית של התערוכה עצמה והאפשרויות שהיא מציעה. פעמים רבות, ההחלטה היא "מהבטן", או משום שהמתחרים שם. התוצאה במקרה הטוב לא גורמת נזק. אבל יש כאלה שעושים את זה נכון ועל כן הצלחתם מובטחת. תערוכת התינוקות בקלן היא דוגמא טובה.


לכתבה המלאה

מבחן ההגיון תל אביב - לונדון. להיכן זורם החזון של ראשי הערים?

 שני פרויקטים ענקיים הוכרזו לאחרונה, במקביל, בתל אביב ובלונדון. שניהם מוערכים במליארדים. האחד יהיה מוכן לשימוש בעוד שנתיים. האחר, מי יודע? ננסה להשוות  את היעילות והצורך של שני הפרויקטים ותרומתם לעיר ולרווחת התושבים והמסחר, בכל אחת מהערים.


לכתבה המלאה

כדאי לשים לב למושג החדש IOT

כבר ראינו בעבר, שתעשיית התערוכות בעולם מזהה שינויים ומגמות, הרבה לפני שהן "משתלטות" על חיינו. כך פני הדברים בהקשר למושג IOT או בעברית "האינטרנט של הדברים". ברגע שרואים שמתחילות להתקיים, במקומות שונים בעולם, תערוכות וכנסים בנושא, ברור, שכעבור זמן לא רב, נראה את זה במציאות היומיומית שלנו


לכתבה המלאה

טל. 03-6882929 www.expoexpo.com מוגש על ידי מנוע החיפוש לתערוכות בחו"ל