02/02/2015 - newsletter # 37

ניוזלטר זה נשלח מדי חודש לתפוצה של קרוב ל - 9,000 חברות וארגונים בישראל. התפוצה מורכבת מחברות שהציגו בתערוכות בחו"ל, אנשי עסקים שנסעו לתערוכות בחו"ל וכן אלו אשר נרשמו למנוע החיפוש של התערוכות והירידים בחו"ל בהיותם צרכנים של מידע על תערוכות ברחבי העולם.

זהו בהחלט מאגר יחודי של אנשי עסקים, שהדבר המשותף להם הוא תערוכות, בין אם הם מבקרים, מציגים או מבקשים להעשיר ידע באמצעות עולם התערוכות. 

על כן, מפרסמים אשר רואים בתפוצה זו לקוחות פוטנציאלים שלהם, מוזמנים לפרסם בניוזלטר באנר עם פרטי השרות שלהם והפניה לנותן השרות.

כדאי לנסות.

יש לפנות אל עליזה: [email protected] טל. 03-6882929

כותרת

פתיחה אופטימית לשנה החדשה של "ישראל בתערוכות בעולם"

תעשיית ההי טק בישראל, שלא בצדק, מזוהה כמעט באופן מוחלט עם כל מה שקשור לאפליקציות ואינטרנט. מיזמים כמו ווייז או וויבר זוכים לחשיפה עולמית ומחזקים את המותג "ישראל מדינת הי טק".

אבל ההי טק הישראלי לא נגמר שם. הוא גדל ומתפתח בתוך מה שמכונה "תעשייה ישנה". כמה מאיתנו יודעים שישראל היא מעצמה עולמית בתחום הדפוס הדיגיטלי? בתחום המיכשור והטכנולוגיה הרפואית בכללותה וברפואת השיניים בפרט? ובתוך כל תעשייה, בזכות הטכנולוגיות המתקדמות המוטמעות בהן.

ואיך אנחנו יודעים זאת?

דרך השתתפות החברות הישראליות בתערוכות בעולם וחשיבותן בתוך מערך התערוכה. אחד המדדים קשור לשאלה "את מי המבקרים מחפשים בתערוכה?" והתשובה בכמה תערוכות היא "את המציגים הישראלים!"

אחד המקרים יוצאי הדופן היא תערוכת הדפוס drupa בדיסלדורף. בתערוכה שתתקיים ב - 2016, אם היו מקבצים יחדיו את כל המציגים מישראל, ניתן היה למלא ביתן אחד מתוך ה - 17 המרכיבים את התערוכה - ראו כתבה בהמשך.

אז מי שניסה או מנסה להספיד את התעשייה הישנה בישראל, כדאי שיעצור את סוסיו, יתבונן מסביב ויבין שבסיס היצוא של מדינת ישראל, עדיין נמצא שם ובא לביטוי בתערוכות בעולם.

קריאה נעימה

יצחק שלו

עורך

 

 

23.1 מיליון דולר כדמי שכירות לשנתיים, לאולם תערוכות. נשמע סביר?

Global Sources אחד ממארגני התערוכות הגדולים מסין, התחייב לשכור את מרכז התערוכות AsiaWorld-Expo בהונג קונג בשנים 2017-2018 תמורת סכום של 23.1 מיליון דולר. במציאות הכלכלית המעורפלת שלנו, קשה לנו להבין איך יוצרים התחייבות כזו? אבל כאשר רואים את הנתונים של החברה, אפשר להבין....


לכתבה המלאה

הכוכבים של drupa 2016 הן החברות הישראליות

בכמה תערוכות בעולם ניתן לומר שכוכבי התערוכה הם המציגים מישראל? כנראה שרק באחת וזו תערוכת הדפוס העולמית בדיסלדורף "דרופה" בעוד שנה וחצי. אם היו מקבצים את כל המציגים מישראל ניתן היה למלא כמעט ביתן שלם במרכז הירידים של דיסלדורף.....


לכתבה המלאה

הציפיות של מבקרים ומציגים בתערוכות השתנו. מגמות חדשות שנראה ב - 2015

סיכום שנת 2014 בתערוכות בעולם מלמד כי צפיות המבקרים והמציגים בתערוכות עברו שינוי, והוא קשור כולו לטכנולוגיות המידע החדשות. היום, הדבר החשוב ביותר הוא יצירת קשר ולידים תוך שימוש אוטומטי בטכנולגיה. איך עושים את זה? 


לכתבה המלאה

חדשות מעולם התערוכות - עכשיו גם בפייסבוק

מנוע החיפוש לתערוכות בעולם מייצר מדי חודש ניוזלטר עם חדשות מעולם התערוכות, הנשלח למציגים מישראל ולמבקרים בתערוכות ברחבי העולם. מעתה, הידיעות תופענה גם בפייסבוק 


לכתבה המלאה

האם גוטנברג המציא את מכונת הדפוס הראשונה?

לקראת סוף המילניום (בנובמבר 1999) פורסמה בעיתון הארץ כתבה על האישיות הבולטת ביותר של המילניום. מי שהוכתר fכזאת, היה גוטנברג בזכות המצאת הדפוס, ששינתה את פני ההיסטוריה. היתכן שמחבר הכתבה טעה ? או לא דייק? הסיפור הבא יבהיר זאת

 


לכתבה המלאה

תערוכות בחו"ל מממנות ביקור של אנשי עסקים מישראל

מארגני תערוכות בחו"ל אימצו לאחרונה את המודל האמריקני של סבסוד ביקורם של אנשי עסקים בתערוכות שלהם. מדובר כמובן על מבקרים מחו"ל שעונים על קריטריונים מסוימים. האגף הבינלאומי בראשות זאב לביא, דואג לפרסם את המידע לחבריו. אנחנו נרחיב את המעגל ונדווח על כך גם לקוראינו. להלן התערוכות...


לכתבה המלאה

טל. 03-6882929 www.expoexpo.com מוגש על ידי מנוע החיפוש לתערוכות בחו"ל