חדשות

משחקי מחשב ווידאו בתערוכה החשובה באירופה

(6/12/2023 8:21:55 AM)

תערוכת Gamescom במרכז הירידים של קלן/גרמניה, היא עולם והיפוכו. מצד אחד, מרכז עסקים בו נפגשים יצרנים ומפתחים של משחקי מחשב ווידאו עם קניינים ומשקיעים, באוירה רצינית של עסקים ומצד שני, אולמות ענק רווים בצעירים המתנסים במשחקים. הכל באוירה מפוצצת מאנרגיות.

סיור באתר התערוכה https://b2b.gamescom.global/gamescom/the-gamescom/ מכניס את המבקר לאוירה בצורה הטובה ביותר.

נראה שכל אחד מהעוסקים בנושא ימצא את הענין שלו באחד ממוקדי התערוכה, בין אם זה באזור הרטרו, בסטודיו בו מתראיינים מפתחים, או בקמפוס בו מוצגות אפשרויות לימודיות או בארנה בה מתקיימות הופעות נון סטופ....וכן, יש גם אזורים המיועדים למשפחה, למרצ'נדייז ועוד ועוד.

GAMESCOM בין התאריכים 23 - 27 באוגוסט 2023 במרכז הירידים של קלן, היא אחת התערוכות העמוסות ביותר במבקרים, שזמן השהייה שלהם באירוע הוא מהארוכים ביותר. כך גם נוצרת הצפיפות באולמות.

כל זה אינו חל כמובן על אזורי העסקים, שם הכל מתנהל באוירה עיסקית ושקטה, עם אזורים מיוחדים לפגישות עסקיות. הקהל הרחב, מנוע מלהיכנס לאזור העסקים.

יצויין כי בין המציגים הרבים בתערוכה, ישנם גם כמה מישראל.

הכניסה לתערוכה כרוכה ברכישת כרטיסים מראש ב - https://b2b.gamescom.global/trade-fair-visitors/for-trade-visitors/buy-tickets/ ויש לשים לב שהמחירים לקהל הרחב ולאנשי העסקים שונים:

לקהל הרחב - לימים מסוימים, בין 27 ל - 35 יורו

לאנשי עסקים - 59.5 יורו ליום אחד ו - 117 יורו ל - 3ימים 

התערוכה מיוצגת בישראל על ידי איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ [email protected]

 


חזרה לרשימה >>