חדשות

כצפוי, הדיגיטל הגיע גם לכדורגל ועכשיו גם התערוכה והכנס. ישראל מככבת

(1/26/2020 7:56:51 AM)

נהוג, בכנסים בינלאומיים, מדעיים במיוחד,  בעלי יעוד והתמחות ספציפיים מאד, להעביר את המשתתפים הפוטנציאלים מעין "מבחני כשירות" לצורך הבטחת מקצועיותו של הכנס.

לראשונה, תתקיים גם תערוכה, בה המבקרים יעברו בדיקות התאמה ורק אלו המתאימים יורשו להשתתף. מספרם נאמד בכ - 1,000 איש, שבמהלך יומיים יבחנו טכנולוגיות חדשות הקשורות לכל היבטים של משחק הכדורגל.

זה יקרה בדיסלדורף בין התאריכים 25 - 26 במרץ 2020 באצטדיון MERKUR SPIEL-ARENA.

המשתתפים הם אנשי שידור, מנהלי דיגיטל, ראשי מועדונים, מאמנים, מומחי IT, ומנהלי אצטדוני כדורגל.

כדורגל כבר אינו 22 שחקנים על מגרש אחד למשך 90 דקות. כדורגל הוא גם ובעיקר, מה שמתרחש מחוץ למשחק עצמו. הכוונה למהלך צילום המשחק, שיטות הצילום והאנליזה של המהלכים, עם דגש על התנהלותו של כל שחקן.

מאמני כדורגל אינם יכולים היום להכין מערך אימון ולתפקד מול השחקנים, מבלי שיהיו להם הנתונים והיכולת לנתחם.

הכנסת ה - VAR למגרשים, הביאה גם את הצופים לידיעה, שבלי הטכנולוגיה הדיגיטלית עלולות ליפול שגיאות בשיפוט וכתוצאה מכך גם להשפעה על תוצאות משחקים.

דור 5G בטלפונים החכמים, הביא כך שהצופים יכולים להינות משני עולמות: גם להיות במגרש וגם לחוות לייב את מה שהעיניים לא יכולות לקלוט בזמן אמיתי במגרש.

Soccerbot360 הוא אמצעי בו מאמנים משתמשים כדי לנתח את הנתונים של כל שחקן בעת המשחק ושל מארג השחקנים כקבוצה. זאת לצד האפשרות לנתח את שחקני היריבה גם כן.

מנהלי אצטדיונים זקוקים היום למערכות דיגטליות למכירה והפצה של כרטיסים, שיטות תשלום, ניתוח התנהגות של קהל, והתנהלות האבטחה וכד'. אין היום אפשרות להגיע למסקנות ללא איסוף נתונים ויזואלים.

נדמה, ממה שתואר עד כה, שחשיבותה של תערוכת Sportsinnovation  ברורה לחלוטין ולאנשי הכדורגל מישראל לפנות אל המארגנים ולבקש להשתתף.

מי שלא צריך לבקש, כי הוא התבקש, אלו מיזמי הסטרטאפים של ישראל, שאם לא היה ידוע עד כה, הם מובילים עולמיים בתחום. 

משלחת מטעם הליגה הגרמנית הגיעה לארץ כדי להיפגש ולרכוש טכנולוגיות ובשובם, המליצו על מספר חברות.

מכון היצוא הישראלי הרים את הכפפה ונראה שלא פחות מ - 12 חברות ישראליות יככבו בתערוכה. זהו, אגב, נתון מדהים, מאחר שרק כ - 40 חברות מכל העולם, אושרו להצגה בתערוכה.

עוד פרטים על האירוע יוצא הדופן הזה ב - https://www.sportsinnovation.de/en

האירוע מיוצג בישראל על ידי איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ 03-6882929

 

 

 


חזרה לרשימה >>