חדשות

same but different יריד היין החשוב בעולם

(1/12/2020 12:09:55 PM)

בדיסלדורף אומרים שיריד היין הבינלאומי, החשוב בעולם, הוא מה שנקרא "ארוח עירוני" המשלב את כל מה שמציעים בברים ובבתים לאורחים ולבני הבית, בצרוף מזון תואם.

יריד "פרווין" הוא לא רק יין, אלא כל המגוון של משקאות אלכוהולים כמו בירות, סיידר, קוקטיילים, ליקרים ולצידם מזון תואם. בניגוד לתערוכות המקצועיות של דיסלדורף, בהן חברות הענק נותנות את הטון, ביריד היין, הכוכבים הם היקבים והיצרנים הקטנים שבאים מ - 60 מדינות ומכ - 260 אזורי גידול.

בתערוכה השנה, תתקיים תצוגה של בר פעיל באופי של מרכז הדרכה שבו, מספר פעמים ביום, מומחים ידריכו את הקהל וישתפו אותו בפועל, ברזי הבירה והסיידר וההגשה של יינות.

עוד פרטים על כך ב -  https://www.prowein.de/de/same_but_different/same_but_different

מדי שנה הפוקוס מוסט אל עבר מדינה אחרת והשנה זו תהיה צרפת שתציג לא רק יינות ויקבים, אלא את תרבות צריכת היין של הצרפתים. הרבה טעימות ואירועים לאנשי היין מכל העולם.

בשנה שעברה ביקרו במשך 3 ימים 61,500 מבקרים מ - 124 מדינות. מערכת הניוזלטר ממליצה למבקרים מישראל, שאין להם עדיין נסיון עם היריד הזה, לקחת בחשבון שזמן השהייה של המבקרים בביתנים, ארוך מהרגיל ועל כן, נוצרת לפעמים צפיפות, בחזית הביתנים, שמציעים טעימות או עורכים אירועים בביתן.

מדובר על חודש מרץ 15 - 17 2020, אבל מומלץ לדאוג כבר עכשין לסדורי הטיסה, להזמנת בתי מלון וצימרים ולרכישת כרטיסי כניסה לתערוכה במחיר מוזל.

יודגש כי כמעט מחצית מהיצע החדרים בבתי מלון תפוסים על ידי המציגים וצוותיהם ועל השאר "נלחמים" למעלה מ - 60 אלף מבקרים.

ישנם משרדי נסיעות ששריינו חדרים וכדאי לפנת אליהם מיד.

כרטיסי כניסה מוזלים אצל איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ 03-6882929 (עליזה)

 

 


חזרה לרשימה >>