חדשות

עוד תערוכה חדשה בסידרה הגלובלית של מדיקה

(8/1/2019 12:35:15 PM)

יריד דיסלדורף יצר לפני עשרות שנים את התערוכה הרפואית MEDICA. זו הלכה והתעצמה עד שהגיעה בתערוכה האחרונה (2019) ללמעלה מחמשת אלפים מציגים מ - 102 מדינות. גם מספר המבקרים עלה בהדרגה והגיע בתערוכה האחרונה לקרוב ל - 120,000.

בנתונים הללו, יש להקדיש תשומת לב מיוחדת למבקרים, לניתובם אל המציגים ובאופן מיוחד לאירוח שלהם. אמנם יש עליה מתונה מדי שנה בהיצע להארחה בבתי המלון, צימרים, אך הרדיוס שלהם הולך ומתרחב ומתרחק ממרכז הירידים המקומי.

גם הביקוש לשטחי תצוגה הולך וגדל ובשיקלול של שני הדברים הללו (מציגים + אירוח מבקרים)הנהלת יריד דיסלדורף החליטה להרחיב את המרחב העולמי של "מדיקה" ולהתחיל ליצאו למרחבים גיאוגרפים נוספים. כך נוצר הקונצפט הקרוי MEDICAlliance פורטפוליו של תערוכות אחות למדיקה בעולם.

בדרך זו, נוצר איזון כלשהו בחלוקת המציגים והמבקרים מהעולם, מה שמקל על מדיקה, מצד אחד, ומגדיל את הפעילות העיסקית של יריד דיסלדורף, מצד שני.

אירופה מכוסה על ידי התערוכה השנתית בדיסלדורף. אסיה מכוסה על ידי תערוכות בהודו, סינגפור, תאילנד וסין. דרום אמריקה ארחה את התערוכה הרפואית בקולומביה/בבוגוטה ועכשיו התווספה התערוכה בסאו פאולו ברזיל.

למה גם ברזיל?

כי ברזיל היא המדינה עם הגידול הרב ביותר בתעשייה הרפואית. כי בברזיל יש ייצור של ציוד רפואי ויש לה איגוד יצרנים חזק. כי הווליום של טכנולוגיה רפואית בברזיל עומד על 5.7 מליארד דולר.

ברזיל היא כלכלה אזורית חזקה ובעלת משמעות ונדמה כי יצרנים ישראלים אשר שוקלים כניסה אליה, כדאי להם לבדוק את התערוכה הקרובה שתתקיים בסאו פאולו בין התאריכים 5 - 8 מאי 2020.

עוד פרטים על התערוכה http://www.medicalfair-brasil.com 

 

 

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

 

 


חזרה לרשימה >>