חדשות

כדאי להכיר את התערוכות של יריד קלן בעולם

(5/23/2019 3:44:52 PM)

יריד קלן, כמו גם מרכזי ירידים אחרים בגרמניה, כמו דיסלדורף, מינכן או פרנקפורט, נהנים מ - 3 דברים: התערוכות שלהם נחשבות למותגים עולמיים, ברבות מהן יש רשימה של חברות שלא נמצא עבורן מקום וכמובן הן נהנות ממבקרים מכל העולם.

המחשבה שה"צרה" הזו גורמת להם להפסדים כתוצאה מחוסר היכולת לקלוט את כל הפוטנציאל, הביאה אותם להתחיל לייצא את התערוכות למקומות אחרים בעולם.

וזה עושה טוב לכולם: מציגים מאותן מדינות שבהן מתקיימות התערוכות הללו, שאינם בסדר גודל של להציג בקלן, יכולות להציג בתערוכה המקומית ובנוסף, קהל אנשי מקצוע מהדרג השני והשלישי, שחשוב להם להתעדכן בחידושים, יכול לבקר בתערוכה המקומית.

על כל אלה, מתוספת העובדה שחברות יצרניות גרמניות "סובלות" מעודפי ייצור והממשלה הגרמנית מסייעת להם למצוא שווקים חדשים בעולם, על ידי כך שהיא מסבסדת השתתפות היצרנים בתערוכות מחוץ לגרמניה.

כך יוצא שבתערוכה המקומית, במדינה אחרת, הגרעין הקשה הוא המציגים הגרמנים ואליהם מצטרפים מציגים מקומיים. זהו מתכון מנצח ותעיד על כך העובדה, שמספר התערוכות מחוץ לגרמניה, של יריד קלן והמרכזים האחרים שצוינו למעלה, עולה מדי שנה.

החל מגליון זה נסקור את התערוכות בחו"ל של מרכזי הירידים של גרמניה. נתחיל עם יריד קלן. להלן הרשימה לשנת 2019:

ריהוט ועיצוב פנים בשנחאי

מזון בבנגקוק

בריאות בבייג'ין

לזמן הפנוי בסאו פאולו

ריהוט ועיצוב פנים בסאו פאולו

כלי עבודה במקאו

מזון במומבאי

אמנות בברלין

מזון בניו דלהי

התכנית לשנת 2020 כוללת תערוכות נוספות שנערכות במחזוריות של אחת לשנתיים

 

את הרשימה והפניה לאתרי התערוכות ניתן לראות ב - https://www.koelnmesse.com/Koelnmesse/Trade-Fairs-and-Events/Trade-fairs-worldwide/index.php

הנציגות של מרכז הירידים של קלן בישראל, ערוכה לטפל גם בהשתתפות חברות מישראל בתערוכות הללו. [email protected] 03-6882929

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

 


חזרה לרשימה >>