חדשות

תערוכת REHACARE בדיסלדורף, לא רק שיקום נכים

(5/12/2019 2:45:16 PM)

גרמניה ידועה בקרב אנשי מקצוע כאחת המדינות המתקדמות ביותר בכל הקשור לציוד וטכנולוגיות לשיקום נכים. אולי זה קשור לנפגעים ממלחמת העולם השניה ואולי משום שהגרמנים מזהים צרכים בעולם ומתאימים להם פתרונות.

כך או כך, תערוכת REHACARE שהחלה דרכה כתערוכה לציוד לשיקום נכים, עברה בהדרגה להצגת פתרונות וטכנולוגיות למניעת תאונות בעבודה. הזדקנות האוכלוסיה בעולם והצטרפותה להגדרה של אנשים עם צרכים מיוחדים, גררה את התערוכה לכוונים חדשים כמו נגישות ולמילוי הזמן של האנשים הללו.

היום, התערוכה רוויה במציגים אשר מציעים טכנולוגיות, ציוד, אפשרויות ספורט לאנשים עם מוגבלות, ארוח במוסדות תיירות, נסיעות וטיולים. היא גם שינתה את קהלי המטרה שלה ובנוסף לאנשי מקצוע מהתחום, קניינים וספקים, היא פונה גם לקהל הסופי שבא במספרים גדולים כדי להתודע לציודים החדשים.

אחרי התערוכה האחרונה, פורסמו נתונים לגבי מספרי המבקרים ומקור הגעתם ואפשר לציין בגאווה שבנוסף ל - 9 מציגים מישראל, ביקרו בתערוכה כ - 300 איש מישראל. ישראל צוינה כאחת המדינות הלא אירופיות בחמישיה הראשונה של המבקרים https://www.rehacare.com/cgi-bin/md_rehacare/lib/pub/object/downloadfile.cgi/Strukturdaten_RC18_EN_End.pdf?oid=51546&lang=2&ticket=g_u_e_s_t 

בסה"כ ביקרו בתערוכה כ - 50,000 איש מ - 80 מדינות.

נציגי התערוכה בישראל איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ 03-6882929 [email protected] מציעים למבקרים כרטיסי כניסה בהנחה לתערוכה, שכוללים בתוכם גם נסיעה חופשית בתחבורה הצבורית.

תערוכת REHACARE תתקיים במרכז התערוכות של דיסלדורף בין התאריכים 18 - 21 בספטמבר 2019 ומומלץ למבקרים לדאוג לשרותי אירוח כבר מעכשיו.

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

 


חזרה לרשימה >>