חדשות

ספי דונר מחבר את תיירות הספורט לחברות תעופה, מלונות ותערוכות

(2/14/2018 9:38:48 AM)

לפני 10 שנים, באפריל 2007 פורסמה ב"הארץ" הידיעה הבאה:

"ספי דונר הוא עו"ד בהשכלתו ומומחה לשיווק בינלאומי שנמאס לו. ממה בדיוק? מכך שבלא מעט נסיעות עסקיות הוא פיספס אירועי ספורט חשובים בגלל היעדר מידע. דונר החליט שלא עוד והקים את חברת הסטארט-אפ SportsEvents365, שפיתחה אתר אינטרנט המאפשר לקבל מידע על אירועי ספורט בכל העולם ואפילו לרכוש כרטיסים לאירועים. "אנחנו הגוגל של אירועי ספורט ברשת", מציין דונר בגאווה".

בעשר השנים מאז, האתר הפך להיות אחד המובילים בעולם ועכשיו, לפי כתבה ב traveldailynews נוצר חיבור מעניין חדש, עם בתי מלון וחברות תעופה בעולם, לפיו, אלו האחרונים יציעו חבילות טיסה ומלונות שבתוכן יכללו גם כרטיסי כניסה לאירועי ספורט, בערים אליהן נוסעים האנשים.

אנחנו יודעים שמבקרים רבים בתערוכות בעולם, מנצלים את שהותם בברצלונה, מינכן, מילנו, מדריד, פריס ושאר הערים החשובות באירופה להשתתפות במשחקי כדורגל מובילים. לא אחת אנחנו נשאלים האם בעת שמתקיימת תערוכה בעיר מסוימת, יש גם משחק כדורגל מעניין, כמו גם הופעה של להקה כלשהי, שהסיכוי לראותה בישראל, לא גדול.

וזה יפה ומבורך וזה השילוב האולטימטיבי של הביטוי Business with pleasure.

בדיסלדורף, לדוגמא, יש בית מלון שנמצא בצמידות למרכז הירידים והמרפסת שלו היא חלק מאחד היציעים של אצטדיון הכדורגל. ארוחת ערב במרפסת....מה יותר מתאים לאיש עסקים שמבקר בתערוכה ושהוא גם חובב כדורגל....?

אז כשרות לאוהדים, הנה הלינק לאתר של ספי דונר הממותג בישראל כ - טיקטינגו

 www.ticketingo.co.il

 וכן לכתבה בטרוול דיילי ניוז 

https://www.traveldailynews.com/post/sports-events-365-launches-intelligence-service-for-hotels-and-airlines

וכדי למצוא את התערוכה ולבדוק באתר ספורט 365 האם מתקיים בה אירוע ספורט, כדאי להיכנס למנוע החיפוש לתערוכות בחו"ל (בעברית) www.expoexpo.com  

 עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

 

/


חזרה לרשימה >>