חדשות

פוטוקינה משנה פנים - לתשומת לב צלמים ואנשי מדיה בישראל

(3/21/2016 10:49:58 AM)

פוטוקינה, אחת התערוכות הותיקות לצילום, אם לא החשובה ביניהן, מתקיימת במרכז הירידים של קלן אחת לשנתיים. שנתיים בתחום זה מקבילות היום לעשור במאה הקודמת, בכל הקשור לפיתוח טכנולוגיות חדשות בתחום הצילום וההדמיה.

הפיכת  הסמארטפון למצלמה משוכללת, הובילה למהפכה בתחום. אמנם, קשה למצוא צלמים מקצועיים המשתמשים בטלפון כדי לתעד דברים, אבל הציבור הרחב, שהיה בעצם הלקוח העיקרי של יצרני המצלמות, משתמש היום בטלפון הזמין, במקום המצלמה המסורתית.

המציאות מכתיבה את אופי התערוכות. לא רק בתחום הצילום. וככזאת, תערוכת פוטוקינה שינתה פניה ושמה היום דגש על קונצפט Imaging Unlimited או במילים אחרות דגש על תוכן ופתרונות. בתערוכה ייראו כמובן מצלמות חדישות, טכנולוגיות מתקדמות, אבל יחד עם זאת, המציגים בה יראו פתרונות כוללים להדמיות, שילוב תכנים ממדיה אחת למדיה אחרת ובכך ימחישו שצילום אינו עומד היום לבדו, אלא חלק ממדיה דינמית משולבת.

לאור השינוי הקונצפטואלי של התערוכה, היא מכוונת היום לא רק לצלמים, אלא גם לאנשי מחשבים, מתכנתים, אנשי מדיה, עורכים ומעבדות.

 

כדאי לשים לב לכך, כאשר מתלבטים בשאלה האם לבקר בתערוכת פוטוקינה.

עוד פרטים על התערוכה ב - www.photokina.com

נציגות התערוכה בישראל www.itex.co.il מציעה כרטיסי כניסה מוזלים לאנשי מקצוע מישראל וכדאי לפנות אליה לשם כך ולשם מידע על חבילות נסיעה ובתי מלון בקלן העמוסה בתיירים בימים 20 עד 25 בספטמבר 2016

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx


חזרה לרשימה >>