חדשות

איך מציגים בתערוכה מוצרים האסורים לשימוש לפי חוק?

(5/21/2015 11:50:24 AM)

בחודש יוני השנה, התקיים במרכז התערוכות יעבץ בניו יורק הכנס הראשון והתערוכה לשימושים השונים של קנביס. השימוש בקנביס, כאמור, אסור על פי חוק בניו יורק. אז איך מציגים בכל זאת, מבלי לעבור על החוק?

הנה כמה דוגמאות, מעדויות של מציגים ומבקרים באירוע: "זה בסה"כ טבק" חזר והדגיש נציג החברה שהציגה סוגים שונים של מקטרות עישון, "טבק עם קצת עשב יבש" הוסיף.

מציג אחר שהציג Pots לעישון אמר כשנשאל " עם מים אפשר להשקות כל מיני סוגים של צמחים" ובהדגמה, ה"ערפל" שיצא מתוך הבקבוקים היה בניחוח של תרד. רק לפופאי מותר?

עשרה מטרים ממנו הסביר אחד המציגים שהציג שיטת אריזה: "אתה שם את ה - weed (עשב בתרגום מילולי ובסלנג גם טבק וגם מריחואנה) שלך בתוך האריזה וחותם אותו. הוא יחזיק טריות במשך 15 שנה לפחות" וכאשר ביקשו ממנו דוגמאות, כנהוג בתערוכות, הוא אמר "אנחנו בניו יורק, אני לא יכול לתת, אבל בעוד כמה חודשים נציג בלוס אנג'לס, אתה מוזמן".

כ - 2500 איש, מעונבים ועם חליפות של אנשי עסקים, השתתפו באירוע הראשון מסוגו בארה"ב. יצויין כי השימוש במריחואנה מותר היום ב - 20 מדינות בארה"ב וניו יורק עומדת להתיר אף היא את השימוש בחודש ינואר 2016.

 

זו גם הסיבה לכך שהאירוע יתקיים בשנית, בחודש יוני הבא. מעבר לזאת, יצוין כי בחודש ספטמבר השנה התערוכה תתקיים בלוס אנג'לס וצרכנים ומפיצים ישראלים מוזמנים לקחת בה חלק. אולי אף יצליחו לארוז את היבוא כפי שהוצג בתערוכה ולייבא אותו תחת סעיף עשב, לישראל.

פרטים על התערוכות הקרובות www.cwcbexpo.com

 


חזרה לרשימה >>