חדשות

כל מה שידעתם על UPS ועוד

(1/21/2014 11:53:25 AM)

פעם, כשחשבתם UPS , חשבתם משלוחי חבילות אקספרס וכאשר נזקקתם לשילוח מטענים וציוד לתערוכות, פניתם למשלחים ולעמילי מכס.

  

היום אין עוד צורך בפיצול, מכיוון ש- UPS  מציעה את כל פתרונות השילוח והלוגיסטיקה: החל ממשלוח מעטפה וכלה בשילוח רכב מרוץ. המערך הלוגיסטי של  UPS, הנשען על פריסה כלל-עולמית רחבה, מספק פתרונות מקצועיים ויצירתיים עבור מיליוני לקוחות בעולם, בין אם בשילוח אווירי או ימי, משלוחי Courier , משלוחים מיוחדים ועמילות מכס, וכל זאת  בסנכרון מושלם לאורך שרשרת האספקה.

 .משלוחים לתערוכות ולכנסים בינלאומיים, הנם פרויקטים מורכבים, הכוללים לוחות זמנים נוקשים מחד, וחוסר גמישות לוגיסטית מאידך. איחור בזמני המסירה של הציוד ביעד ובהכנסתו אל ביתני התערוכה, עלול להשפיע נחרצות על הקמת הביתן.

  

כיצד נערכים לתערוכה? מידי שנה מתקיימות ברחבי העולם אלפי תערוכות מסחריות בתחומים שונים, כל אחת מהן בעלת אופי ייחודי משלה. לכל תערוכה כללי כניסה ויציאה בהתאם למדינה בה היא מתקיימת, ספקים מורשים מוגדרים, ואלו משפיעים ומעצבים את ההתנהלות הלוגיסטית שלה.

  

כישראלים בעלי נטייה להשאיר דברים לרגע האחרון, מי מאיתנו לא התלבט בשאלה כיצד לשלוח-Courier   או? Freight  כאשר ברקע עומדים שיקולים של מחיר וזמן,

נדמה שהיום אין צורך להתלבט, כי ל-UPS  יש טיסה יומית עם מקום מובטח ופתרון יצירתי משולב לכל משלוח בכל גודל, מורכב ככל שיהיה. הטיסה היומית של UPS  לקלן בגרמניה מהווה יתרון משמעותי עבור המציגים מישראל, מאחר ולמעלה מ – 60% מתערוכות בהן מציגים ישראלים, מתקיימות בגרמניה.

  

 אנו ממליצים למציגים, אם כן, להתייעץ מראש עם מומחי התערוכות של UPS ובעזרתם לקבל את ההחלטה הנכונה, בין אם מדובר במשלוחי קרנה או במשלוחים בין מדינות (Drop Shipments). בUPS-  משתפים פעולה עם סוכני התערוכה הרשמיים בתחום הלוגיסטיקה מול רשויות המכס ומארגני האירועים.

   

לפרטים נוספים:

  מחלקת תערוכות ופרויקטים מיוחדים, UPS.דוא"ל  [email protected] 

טלפון- 073-2170115 


חזרה לרשימה >>