חדשות

London & Partners מה מסתתר מאחורי השם המוזר הזה? האם חולדאי שומע??

(6/25/2013 12:20:40 PM)

כבר מזמן, האנגלים הם לא מה שנהגנו לחשוב עליהם. הם יצאו מזמן מהקופסא. רואים את זה בסדרות ובסרטים המופקים שם, בחידושים הטכנולוגים המגיעים משם, בסגנון האופנה, במוסיקה...ובמה לא? לאחרונה התודענו למיזם חדש שמגיע מלונדון

ראש העיר האנרגטי של לונדון החליט, בהבדל מראש העיר תל אביב - יפו  וראשי ערים אחרים בישראל, שאין זה תפקידה של העיריה להפיק ארועים. העיריה צריכה לשמש כרגולטור וכגוף תומך באירועים המתקיימים בה.

יותר מכך, על העיריה לערוך מסעי שיווק כדי לגרום לכך שמארגני אירועים מכל העולם, ירצו לקיים אירועים בלונדון ולא במקום אחר.

ראש העיר גם מודע לכך שבעיריה אין כוחות מקצועיים לכך ולכן יזם את הקמתה של חברה פרטית שהעיריה תהיה שותפה לניהולה ושתפקידה יהיה לאתר מצד אחד אירועים שמתקיימים בעולם ולמשוך אותם ללונדון ומצד שני להעניק סיוע כספי ולוגיסטי למארגנים הפועלים בלונדון, כדי לעודדם להפיק אירועים חדשים.

London & partners הוא השם שנבחר לחברה והוא מייצג באופן מדהים את הקונצפט שהביא להקמתה. ישנה לונדון ולה שותפים פוטנציאלים רבים מפוזרים והראשון רוצה לטפח את השני וזה רוצה לינוק. שילוב מנצח.

אחד הפרויקטים הראשונים של החברה יהיה " שבוע הטכנולוגיה הראשון של לונדון" בשיתוף עם מארגנת התערוכות חברת UBM

בשבוע הזה שיערך בחודש יוני 2014 במרכז התערוכות אקסל במזרח לונדון, ימתגו את לונדון כבירת החדשנות של אירופה. וזה לא מיתוג מנותק מהמציאות. אכן לונדון כזאת.

אז אולי הגיע הזמן שעיר כמו תל אביב תיקח דוגמא ובמקום לקיים מחלקת אירועים גדולה שמפיקה אירועים, תקצה את משאביה למטרות כמו אלו של העיר לונדון?

העיר, התושבים, הסוחרים....כולם יהנו מכך והרי זו מטרתו של כל ראש עיר בישראל....


חזרה לרשימה >>