חדשות

תערוכות העץ של קלן והנובר מבטיחות חידושים בתל אביב

(11/26/2012 11:53:42 AM)

הכרזות על מוצרים חדשים, נשמרות בדרך כלל לתערוכות המובילות בעולם. כל אחת והתחום הספציפי שלה. כך, למשל, עולם הדפוס מחכה 4 שנים לתערוכת דרופה בדיסלדורף כדי להכריז על טכנולוגיות חדשות בתחום. בולט הדבר בתערוכות רכב וגם בתערוכות לתעשיית העץ והרהיטים.

שתי תערוכות, שתיהן בגרמניה, מובילות את הנושא בעולם: תערוכת INTERZUM בקלן לפירזול וחלקי רהיטים ו - LIGNA בהנובר למכונות לתעשיית העץ והרהיטים. שתיהן נערכות בזו אחר זו, בהפרש של ימים בודדים, בחודש מאי מדי שנתיים. ב - 2013 הן תתקיימנה שוב.

כל הספקים מישראל מבקרים בשתי התערוכות במטרה להתעדכן בחידושים ולסכם עם היצרנים בחו"ל את שינוע המכונות והציוד לתל אביב לתערוכת TIMBER שמתקיימת אף היא מדי שנתיים בתל אביב, 6 חודשים אחרי שתי התערוכות המובילות בגרמניה. ב - 2013 בתאריכים 11 - 14 בנובמבר בגני התערוכה.

פער החודשים בין התערוכות, כאן ובגרמניה, מספיק כדי לשנע את הציוד לארץ וכן כדי לסגור עיסקאות עתידיות עם מפעלים בארץ וכך להביא את הציוד לתערוכה ומיד לאחריה להעבירו למפעל.

שתי חברות בישראל: שבל חברה לארגון תערוכות בע"מ ואיטקס שרותי תערוכות ומידע בע"מ (אם ובת - לפי הסדר) אחראיות הן לתערוכות בקלן ובתל אביב  וכך התיאום הוא מקסימלי.

לפרטים על תערוכת INTERZUM ולרכישת כרטיסי כניסה מוזלים וסידורי תיירות יש לפנות אל 03- 6882929 ולבקש את עליזה.

לתערוכת TIMBER יש לפנות אל 050-8431111 ולדבר עם אורית


חזרה לרשימה >>