חדשות

הזדמנות נדירה למפתחי אפליקציות בתחום הרפואה

(7/29/2012 9:33:29 AM)

להיות ראשון זה מחייב. את זאת אנחנו יודעים מהחיים וזה לא קל.בתערוכות זה קשה ומחייב אף יותר משום שהתחרות והמשאבים המושקעים על ידי גופים רב לאומיים, מאיימים תדיר על הראשון. החוכמה היא לשמור על המקום הראשון, בלי להשקיע סכומי עתק מול התחרות. יריד דיסלדורף חווה את זה מקרוב עם תערוכת MEDICA

יוזמה חדשה מבית MEDICA ממחישה זאת היטב. לאחרונה הוכרזה על ידי היריד תחרות בין מפתחי אפליקציות בתחום הרפואה בשם AppCircus לזוכים בתחרות מובטחת השתתפות בתערוכה וחשיפה עצומה בפני מקבלי החלטות ומשקיעים מעל העולם.

זה יפה, אבל איך ממנפים את זה ומנצלים את זה לצרכי חשיפה ויחסי ציבור? מכריזים כי בכל חודש יבחרו 2 אפליקציות .......על ידי הציבור....וברשת. מנציגות ירידי דיסלדורף בישראל מאשרים כי הפעם הראשונה שהם שמעו על המבצע היה כאשר מישהו בארץ צלצל לשאול אם זה נכון שיש מבצע כזה. כלומר זה עובד, הסיפור של הרשת.

ההרשמה לתחרות הסתיימה אמנם ב - 1.8.2012 אך ההצבעה תימשך עד סמוך למועד הפתיחה של התערוכה ב - 14 בנובמבר 2012. פרטים אפשר למצוא ב -

  http://appcircus.com/competition/AppCircus-on-Health-with-MEDICA 

 תערוכת MEDICA היא הגדולה והחשובה מסוגה בעולם. היא מתקיימת מדי שנה במרכז הירידים של דיסלדורף בהשתתפות עשרות חברות ויצרנים מישראל.

ישראל נחשבת, בתערוכה, למובילה בתחום החדשנות. קרוב ל - 1000 ישראלים מבקרים בתערוכה מדי שנה.


חזרה לרשימה >>