29/06/2022 - newsletter # 98
התערוכות בעולם חזרו לווליום של "לפני הקורונה"

מכון המחקר האמריקני העוסק באיסוף נתונים מתחום התערוכות ובניתוחם, ערך סקר מקיף, עולמי, בקרב חברי הארגון הבינלאומי של מארגני תערוכות המונה כ - 6,000 חברים.

 

הסקר הוכיח את מה שכולנו מרגישים, שהתערוכות חזרו, פחות או יותר, למצב של "לפני הקורונה".

 

הנתונים המאששים זאת מגלים, שאחוז ביטולי התערוכות ברבעון הראשון של 2022 עמד על % 9.2 לעומת % 91.3 ברבעון המקביל ב - 2021.

 

התהליך החל עוד ב - 2021, כאשר ברבעון השלישי, אחוז הביטולים עמד על % 20.6 וברביעי על % 12.5.

 

בהתחשב בעובדה שב - 2021, % 98 מהתערוכות בעולם בוטלו, נראה שחזרנו לחיות בצד האפל של הירח, שממנו רואים רק את הצד הבהיר.

 

בניוזלטר הנוכחי, אנחנו סוקרים כמה תערוכות באירופה ובסינגפור (סין עדיין מחוץ לתמונה, כמו גם רוסיה) בתחומים שונים, בהם יש לישראל ענין.

 

אנו מפצירים בחברות להתחיל כבר עכשיו בהכנות לביקור בתערוכות הללו, כי לאור המצב המסתמן, יהיה לחץ מטורף על כרטיסי טיסה ובתי מלון בערים בהן מתקיימות התערוכות.

 

המערכת מאחלת לכולנו השתתפות וביקור מוצלח בכמה שיותר תערוכות השנה ובשנה הבאה

 

קריאה מחכימה

 

 יצחק שלו

עורך

 

 

 

 

 

התערוכה לתעשיית הזכוכית הגדולה והחשובה בעולם - בחודש ספטמבר השנה

אין הרבה תערוכות בעולם המוקדשות כנושא מרכזי לתעשיית הזכוכית. תעשייה שאת מוצריה, אנחנו פוגשים מדי יום בבית, ברחוב, במגדלים, בפרסומות. החיים מוקפים בזכוכית וחברות וסטרטאפים חדשים נכנסו לתחום. התערוכה בדיסלדורף היא הגדולה והחשובה מסוגה בעולם וכדאי להתחיל בהכנות לביקור כבר עכשיו


לכתבה המלאה

התערוכה לנגישות לאנשים עם מוגבלות חוזרת לדיסלדורף ותתקיים בחודש ספטמבר הקרוב

בחוקים ובתקנות המתיחסים לאנשים עם מוגבלות, בכל העולם, יש כלל אחד משותף וברור: יש לאפשר לאוכלוסיה זו , המונה כ - % 10 מכלל התושבים בכל מדינה, לחיות, לפעול ולצרוך באותם תנאים המוצעים לכלל האוכלוסיה. על רקע זה, לתערוכה העוסקת בתחום בגרמניה, יש חשיבות גדולה מאד השנה.


לכתבה המלאה

לקראת סגירת ההרשמה למציגים בתערוכה לרפואת שיניים דנטל 2022 בנובמבר בתל אביב

כמו תחומי המזון והאספקה לילדים ותינוקות, גם התחום הדנטלי, לא עבר טלטלה בעת הקורונה. היו זמנים בהם העבודה פסקה עקב הסגרים, אבל בגדול, צרכי בני האדם בטיפולי שיניים לא פסקו ובעקבותי זאת הספקים המשיכו לספק, אם כי בווליום נמוך משהו מבעבר.כך או כך, התערוכה הקרובה בחודש נובמבר 2022 באקספו תל אביב התמלאה במציגים ולפי מארגניה, ההרשמה תיסגר בשבועות הקרובים, מחוסר מקום.


לכתבה המלאה

התערוכה לילדים ותינוקות בקלן מעניינת מאד קניינים בתחום שלא נפגע מהקורונה

אחד התחומים ששמר על יציבות בעת השנתיים של הקורונה הוא (יחד עם המזון) תחום האספקה לילדים ותינוקות. הקורונה לא עצרה את הילודה וגם לא את התפתחות הילדים בעולם. מסיבה זו, צפוי כי יהיה לחץ גדול על כרטיסי הטיסה לקלן וכמובן על בתי המלון בעיר. כדאי להתחיל כבר עכשיו בהכנות.


לכתבה המלאה

אוטונומיה, לא במובן הפוליטי, היא הדבר החם היום בעולם ויש גם תערוכה וכנס בארה"ב

מכונות אוטונומיות, מכוניות אוטונומיות, רובוטים, ציוד צבאי ביבשה, בים ובאויר - הכל מכוון היום בתעשייה לקראת עידן הציוד האוטונומי. בארה"ב קיים אירוע המשלב תערוכה וכנס שבו נפגשים מדי שנה המומחים הגדולים בעולם והיצרנים והסטרטאפים המציעים את החדשנות שלהם בתחום. בכל איורע שכזה, שנודד ברחבי ארה"ב והשנה יתקיים בדנוור, ישנן חברות מישראל המעוררות ענין רב בתערוכה. השנה התערוכה מינתה נציגות בישראל, כדי להגביר את העירנות וההשתתפות של ישראלים בתערוכה


לכתבה המלאה

טל. 03-6882929 www.expoexpo.com מוגש על ידי מנוע החיפוש לתערוכות בחו"ל