24/01/2019 - newsletter # 78

מאז התחלנו לשלוח ניוזלטר חודשי לכל מי שנרשם כמנוי במנוע החיפוש לתערוכות www.expoexpo.com ולכל החברות מישראל שמציגות בתערוכות בחו"ל, כמו גם לחברות קד"מ , מעצבי תערוכות, ועוד, הצטרפו כ - 16,000 חברות ועסקים לרשימת מקבלי הניוזלטר.

בסה"כ, כולל חברות ועסקים שהשתתפו ומשתתפים בתערוכות בארץ ובחו"ל, מעצבי תערוכות, ספקים לענף ועוד, תפוצת הניוזלטר מגיעה לכ - 19,000 עסקים, ישירות לאדם המטפל בתערוכות.

ספקים בתחומים כמו ציוד לתערוכות, מעצבים, יועצי שיווק בי"ל, קבלני תערוכות, חברות תיירות, ביטוח, משרדי נסיעות, חברות תעופה, ספקי מיחשוב ועוד, מוזמנים להשתמש בנו כדי להגיע ללקוחות

כל זאת, בעזרת באנר בגוף הניוזלטר. בסה"כ אנחנו יכולים לצרף בכל פעם 6 באנרים.

הצטרפו אלינו. פנו בבקשה אל עליזה 03-6882929

תערוכות באירופה הן לא רק גרמניה

כשאומרים תערוכות בינלאומיות באירופה, ברירת המחדל שעולה מיד היא גרמניה. יש לכך סיבות רבות: ארגון למופת, מרכזי תערוכות מודרנים, מרכיב בינלאומי של מציגים ומבקרים וסידרה של תערוכות שנחשבות למספר 1 בעולם.

אבל תערוכות חשובות מתקיימות לא רק גרמניה. מדינות כמו איטליה, ספרד, בריטניה וצרפת נחשבות אף הן, כל אחת בנושאים מסוימים, כמובילות אירופיות, אך תשומת הלב של הישראלים אינה מתמקדת בהן וחבל.

לכן, בחרנו להאיר בניוזלטר הנוכחי, את תעשיית התערוכות של צרפת, שבמספרן ובערך הכלכלי שלהן עבור המדינה, נמצאת במקום הראשון באירופה.

גרמניה ותערוכות זה, במידה רבה, כמו ישראל והעמים בלימודי ההיסטוריה והתנ"ך במערכת החינוך בארץ. הפוקוס הוא על היהודים וישראל והתוצאה היא שתלמידים מסיימים את הלימודים בידיעה שלא היה עולם אחר מלבד ישראל. אז יש. ויש גם תערוכות מחוץ לגרמניה.....

קריאה מחכימה

יצחק שלו

עורך

שתי תערוכות - נסיעה אחת - כרטיס אחד

אין הרבה תערוכות, שעל פניהן מתחרות ובכל זאת משתפות פעולה ומתאמות פעולות כמו העמדת כרטיס כניסה אחד לשתיהן, אפילו כאשר הן מתקיימות בשני קצוות המדינה ובהפרש של כמה ימים זו מזו. אבל מאחר ש"הצורך הוא אם כל ההמצאות" הן מוצאות עצמן באותה סירה....והסירה עשוייה מעץ


לכתבה המלאה

45 יצרנים מישראל בתערוכה העולמית לרפואת שיניים

מדברים הרבה על ישראל כעל מרכז עולמי לחידושים בתחום ההי טק. משבחים את התעשיות החדשות מבוססות האפליקציות ושוכחים שחדשנות לא באה לביטוי רק באפליקציות. יש כזו גם במה שקרוי "תעשייה ישנה" וההוכחה לכך היא בתערוכה לרפואת שיניים בקלן בחודש מרץ.


לכתבה המלאה

בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב

טימבר - התערוכה הבינלאומית של תעשיית העץ והרהיטים התקיימה לראשונה בתל אביב בשנת 1986. מאז היא התקיימה 16 פעמים במרכז הירידים והשנה, בהמשך לתערוכות המקבילות בגרמניה, "אינטרצום" ו"ליגנה", היא תחגוג את הופעתה ה-17 בהשתתפות מציגים מישראל ומחו"ל


לכתבה המלאה

צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה

במשך שנים, בכל סקר שנעשה על הערים המועדפות בעולם על התיירות עיסקית, צרפת ופריס במיוחד, עומדת את המקום הראשון. בתוך המושג "תיירות עיסקית", תערוכות וכנסים מהוים את המחולל החשוב ביותר. בצרפת מתקיימות בכל שנה יותר תערוכות מכל מדינה אחרת באירופה. היא גם המובילה במספר מרכזי התערוכות ביבשת ובתחרות עם גרמניה, חלק מהתערוכות נחשבות למספר 1 בעולם. 


לכתבה המלאה

בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019

אלפי רופאי שיניים, טכנאים, אנשי מעבדות שיניים מתכנסים, מדי שנה, בגני התערוכה בתל אביב לאירוע השנתי של תערוכת "דנטל". מפגן עוצמה של יצרנים ויבואנים של ציוד וטכנולוגיות דנטליות. חלק מעוצמה זו מוצג בתערוכה הבינלאומית בקלן בחודש מרץ (ראו כתבה נפרדת)


לכתבה המלאה

מה זה ביג דאטה? ובמיוחד ביג דאטה בבריאות

אומרים על הרופאים ובמיוחד על רופאי המשפחה שהם "עם לא סקרן". זה לא ממש נכון, כי העיסוק היומיומי האינטנסיבי שלהם עם החולים, אינו מותיר להם מספיק זמן להתעדכן בחידושים בטיפול ובתרופות. כאן באות לעזרתם האפליקציות מבוססות ביג דאטה.....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


לכתבה המלאה

טל. 03-6882929 www.expoexpo.com מוגש על ידי מנוע החיפוש לתערוכות בחו"ל