01/03/2018 - newsletter # 71

מאז התחלנו לשלוח ניוזלטר חודשי לכל מי שנרשם כמנוי במנוע החיפוש לתערוכות www.expoexpo.com הצטרפו כ - 14,000 חברות ועסקים לרשימת מקבלי הניוזלטר.

בסה"כ, כולל חברות ועסקים שהשתתפו ומשתתפים בתערוכות בארץ ובחו"ל, מעצבי תערוכות, ספקים לענף ועוד, תפוצת הניוזלטר מגיעה לכ - 17,000 עסקים, ישירות לאדם המטפל בתערוכות.

ספקים בתחומים כמו ציוד לתערוכות, מעצבים, יועצי שיווק בי"ל, קבלני תערוכות, חברות תיירות, ביטוח, משרדי נסיעות, חברות תעופה, ספקי מיחשוב ועוד, מוזמנים להשתמש בנו כדי להגיע ללקוחות

כל זאת, בעזרת באנר בגוף הניוזלטר. בסה"כ אנחנו יכולים לצרף בכל פעם 6 באנרים.

הצטרפו אלינו. פנו בבקשה אל עליזה 03-6882929 

איך להצליח בתערוכה מקצועית

אנחנו משתתפים בתערוכות בארץ ובחו"ל. עושים כמיטב יכולתנו לעשות את הדברים נכון ובסופה של תערוכה, אנחנו לא מרוצים מתוצאותיה. בעיקר מכך, שלמרות שהיה קהל רב בתערוכה, ליד הביתן שלנו נרשמה התעניינות מועטה.

ואנחנו שואלים, מה לא עשינו בסדר, שהרי התערוכה בגדול, היתה מוצלחת.....לאחרים.

לשאלה "איך להצליח בתערוכה מקצועית?" תשובות רבות ומורכבות. הסיפור מתחיל בבחירת התערוכה עצמה, בחירת המיקום בתערוכה, ממשיך עם המוכנות של החברה המציגה לעמוד בהתחיבויות הנובעות מההצלחה, בהגדרת מטרת ההשתתפות וכמובן בהיערכות בתערוכה עצמה.

בפגישה עם יועץ תערוכות (פוסט פקטום) החברה המציגה הסבירה שהיא שאלה את עצמה את כל השאלות, לפני התערוכה ואפילו גיבשה תשובות בהתאם לתפריט, אז "למה לא הצלחנו?" היא תוהה

התשובה, ענה המומחה, נעוצה כנראה בעובדה, שלא ידעתם לתרגם את מטרותיכם והמסרים שביקשתם להעביר, למה שקרוי "שפת התערוכות".

או במילים אחרות, לא נתתם למעצב התערוכה את החופש להפגין את מיומנותו בשפה.....

כתבה בנושא והמלצות "איך לעשות זאת" בגוף הניוזלטר 

קריאה מחכימה

יצחק שלו

עורך

מעצב תערוכות הוא פונקציה חשובה מאד בהצלחת התערוכה. תנו לו להוביל אתכם

לכל מקצוע שפה ייחודית משלו. זה לא נעשה רק כדי שהתקשורת בין אנשי המקצוע באותו תחום תהיה קלה יותר, אלא לעתים כדי להבדיל את הקבוצה, מקבוצות אחרות. ככה למדנו בזמנו באוניברסיטה לדבר סוציולוגית כדי להתבדל. זה קורה גם בתערוכות ומי שמייצג את שפת התערוכות, הם המעצבים. הבעיה היא שהמציגים שמעסיקים אותם, לא מבינים את השפה וכופים את שפתם הם על המעצבים. זה המתכון הבטוח לכישלון כפי שמתואר בכתבה....


לכתבה המלאה

חברה ישראלית אחת מציגה ב- 22 תערוכות בשנת 2018. מה זה אומר עליה ועל התערוכות?

"תערוכות הן אמצעי השיווק היעל ביתור והזול ביותר" כך אומרים מומחי תערוכות בעולם. הקוראים או המאזינים נדים בראשם ובלחש אומרים, "טוב, הם לא אוביקטיבים". אולי נכון, אבל העובדות מדברות והפעם נביא חברה ישראלית שממחישה את מה שהמומחים אומרים. לחברה קוראים BRIEFCAM,  22 תערוכות בשנה אחת, במקומות שונים בעולם, מהן 6 בחודשי מרץ-אפריל 2018.

 


לכתבה המלאה

לאוסף האותיות WiFi4EU יש משמעות אחת: ווי פיי לכולם.....באירופה

רבים באירופה חושבים, שהאיחוד האירופי הוא צרה שצריך לחיות איתה. באנגליה החליטו לשבור את הכלים ולפרוש. באיטליה ובסקנדינביה מדברים על כך וגרמניה מתעקשת לשמור על האיחוד וביוזמתה, מציעה למדינות החברות צ'ופרים. מי שמתרגשות מכך במיוחד, הן מדינות במזרח אירופה שזה לא מכבר הצטרפו לאיחוד. 

 


לכתבה המלאה

איך יודעים שהתעשייה בסין מתקרבת לסטנדרטים של המערב?

הדימוי של התעשייה בסין הוא של תעשייה המבוססת על כח אדם זול ובהשקעה מועטה בכל הקשור לתנאי העבודה במפעלים. אבל כמו בכל סטריאוטיפ, גם כאשר הוא משתנה, הציבור מתקשה להיפטר ממנו. התעשייה של סין עוברת לסטנדרטים חדשים של בטיחות וגיהות בעבודה ומתקרבת לאלו הנהוגים במערב. תהליך איטי שבא לביטוי בתערוכה ה - 9 בנושא במרכז התעשייתי של האנגזו.


לכתבה המלאה

פסיכולוגיה חברתית בשרות התערוכות. או איך להביא יותר מבקרים לתצוגה שלך בתערוכה

4 מכל 10 מבקרים בתערוכה, הם כאלה שאתם כמציגים, לא מכירים.הם הגיעו לתערוכה כדי לפגוש אותכם, כמו גם מציגים אחרים שהם לא מכירים. אז למה הם לא הגיעו אליך, בעוד אצל האחרים כן ביקרו? התשובה נמצאת במישור הפסיכולוגיה החברתית


לכתבה המלאה

תערוכת התעשייה של דיסלדורף

כאשר מציעים לנו לבקר בתערוכת תעשייה בחו"ל, אנחנו מצפים למצוא בה בה ציוד וטכנולוגיות מגוונים לתעשיות השונות. זה נכון. ...וכזו היא התערוכה השנתית בהנובר - "יריד התעשייה". אבל יש עוד סוג אחד של תערוכה טכנולוגית וזו תערוכה של טכנולוגיה וציוד יחידים, שנעשה בהם שימוש בכל התעשיות. זו התערוכה של דיסלדורף.


לכתבה המלאה

טל. 03-6882929 www.expoexpo.com מוגש על ידי מנוע החיפוש לתערוכות בחו"ל