11/02/2018 - newsletter # 70

מאז התחלנו לשלוח ניוזלטר חודשי לכל מי שנרשם כמנוי במנוע החיפוש לתערוכות www.expoexpo.com הצטרפו כ - 14,000 חברות ועסקים לרשימת מקבלי הניוזלטר.

בסה"כ, כולל חברות ועסקים שהשתתפו ומשתתפים בתערוכות בארץ ובחו"ל, מעצבי תערוכות, ספקים לענף ועוד, תפוצת הניוזלטר מגיעה לכ - 17,000 עסקים, ישירות לאדם המטפל בתערוכות.

ספקים בתחומים כמו ציוד לתערוכות, מעצבים, קבלנים, חברות תיירות, ביטוח, משרדי נסיעות, חברות תעופה ועוד, מוזמנים להשתמש בנו כדי להגיע ללקוחות

כל זאת, בעזרת באנר בגוף הניוזלטר. בסה"כ אנחנו יכולים לצרף בכל פעם 6 באנרים.

הצטרפו אלינו. פנו בבקשה אל עליזה 03-6882929 

תערוכות המיועדות לאנשים עם מוגבלויות נערכות בכל העולם ומציעות פתרונות לשימושם. המטרה, לאפשר לאוכלוסיה זו, להשתלב בעשייה הכלכלית והחברתית ככל אדם אחר.

מדינות רבות חוקקו אף חוקים, כדי לאכוף את חוקי שיויון הזכויות ולא להשאירו בידי אנשים במסגרת מה שקרוי "רצון טוב". ישראל הצטרפה אל המדינות הללו בשנת 1998 ובשנת 2013 פורסמו התקנות לנגישות השרות.

משמעות המושג "נגישות השרות" הוא שכל שרות שניתן לציבור חייב להיות נגיש, כולל תערוכות.

זאת ועוד, אדם עם מוגבלות שיבקר בתערוכה וימצא עצמו מופלה בשרות לעומת אדם ללא מוגבלויות, רשאי להגיש תלונה, ללא הוכחת נזק, שהעונש עליה הוא 66,000 ש"ח.

חשוב ונכון, אם כן להתחיל ולהנגיש את התערוכות והכנסים והאירועים בישראל.

כתבה על כך בהמשך

קריאה מחכימה

יצחק שלו

עורך

 

מה אתם יודעים על לקוחות שאינם מבקרים אתכם בתערוכות?

אתם מציגים מעת לעת בתערוכות בישראל ובחו"ל. אתם שולחים הזמנות ללקוחות פוטנציאלים. את הרשימות אתם רוכשים ממאגרי מידע שונים ומתוך הדאטה בייס שלכם. ואז, בתערוכה, אתם רואים שדוקא מנהל הרכש של מפעל גדול, שמאד רציתם שיגיע אליכם לביתן, לא הגיע ואתם אפילו לא יודעים למה. אתם יכולים לעזור לעצמכם אם


לכתבה המלאה

ספי דונר מחבר את תיירות הספורט לחברות תעופה, מלונות ותערוכות

מי שעוקב בפייסבוק אחר הפוסטים של נשיא התאחדות המלונאים בישראל, רואה בברור, מה הקשר בין בתי מלון וספורט.ספי דונר האיש מחיפה הבין זאת לפני כמה שנים ויזם את אתר מכירת הכרטיסים לאירועי ספורט בעולם. עכשיו הוא כבר מחבר את זה למלונאים וחברות תעופה ובהמשך לתערוכות. מה הקשר?


לכתבה המלאה

לבקר בתערוכה בחו"ל באמצע החופשה. היעלה על הדעת?

הסיסמא הותיקה "להפוך שעה אבודה לשעת עבודה" השתרשה אצלנו בהקשר המקורי שלה והוא השימוש בטלפון הסלולרי בעת שאנחנו מחוץ למשרד. האירופים, שלא מרבים, כמונו, להשתמש בטלפון הנייד, הלכו עם הסיסמא לכוון אחר. הם מנצלים את היום החופשי שלהם בשבוע, לבקר בתערוכה מקצועית, כדי לא לבזבז יום עבודה. זה יכול לקרות אצלנו כאשר אנחנו, למשל, בחופשה פרטית בחו"ל? רשימה מומלצת של תערוכות בחו"ל לתקופת חול המועד פסח


לכתבה המלאה

תערוכות לאנשים עם מוגבלויות ושיקום נכים בעולם 2018

 בהמשך ישיר לדבר העורך, מצאנו לנכון ליידע את אלו מביניכם שקשורים בצורה זו או אחרת לרפואה, שיקום נכים, סיוע לאנשים עם צרכים מיוחדים וכד' ולהפנות אותם אל התערוכות החשובות ביותר שיתקיימו השנה ברחבי העולם.


לכתבה המלאה

e-bike city סקוטרים חשמליים בתערוכת האפנועים של קלן

האופניים החשמליים בישראל הם "מכה" עירונית. מה יהיה כאשר יגיעו לכאן הסקוטרים החשמליים, שאותם נראה בקרוב בתערוכת האפנועים של קלן? כל היבואנים מישראל יהיו שם ובעקבות זאת בקרוב נראה את השליחים בתל אביב דוהרים, אבל לא נשמע אותם. מסוכן? מאד.


לכתבה המלאה

היכן בולגריה מתקדמת יותר מישראל?

אנחנו כאן מתגאים במערכת החינוך שלנו, במספר היזמים, בוגרי אותה מערכת. אנחנו הסטארט אפ ניישן. והנה בבולגריה יש דבר שאין אצלנו: תערוכה ותחרות בין סטודנטים מכל העולם בנושאי הדרכה וחדשנות. זאת ועוד, האירוע קיבל את ההכרה של הנציבות האירופית. אז על מה מדובר בעצם?


לכתבה המלאה

טל. 03-6882929 www.expoexpo.com מוגש על ידי מנוע החיפוש לתערוכות בחו"ל