07/11/2017 - newsletter # 67

 

מאז התחלנו לשלוח ניוזלטר חודשי לכל מי שנרשם כמנוי במנוע החיפוש לתערוכות www.expoexpo.com הצטרפו כ - 14,000 חברות ועסקים לרשימת מקבלי הניוזלטר.

בסה"כ, כולל חברות ועסקים שהשתתפו ומשתתפים בתערוכות בארץ ובחו"ל, מעצבי תערוכות, ספקים לענף ועוד, תפוצת הניוזלטר מגיעה לכ - 17,000 עסקים, ישירות לאדם המטפל בתערוכות.

ספקים בתחומים כמו ציוד לתערוכות, מעצבים, קבלנים, חברות תיירות, ביטוח, משרדי נסיעות, חברות תעופה ועוד, מוזמנים להשתמש בנו כדי להגיע ללקוחות

כל זאת, בעזרת באנר בגוף הניוזלטר. בסה"כ אנחנו יכולים לצרף בכל פעם 6 באנרים.

הצטרפו אלינו. פנו בבקשה אל עליזה 03-6882929 

מאז ומתמיד, אנחנו מתיחסים אל עצמנו, היהודים, כאל מרכז העולם. בצדק, או לא, לא משנה. בתעשיית התערוכות כאשר מארגן מחליט על מועד קיום התערוכה שלו, הוא בודק כמובן, האם במועד התערוכה שלו מתקיימות עוד תערוכות בנושא, שיכולות להתחרות בתערוכה שלו.

למה הכוונה בתחרות? שמציגים יתלבטו באיזו תערוכה להציג, שהרי אחרי הכל, מדובר על תחרות על כיסו של המציג.

ויש עוד בדיקה שמחזירה אותנו לפתיח בענין היהודים. על המארגן לבדוק האם התערוכה אינה נופלת על חגים של יהודים ודתות אחרות, משום שזה עלול להשפיע על המבקרים בתערוכה.

ובסה"כ, תערוכות מאורגנות עבור המבקרים. מנסיון אישי, אפשר לספר, שלפני שנים, בתערוכת התכשיטים של לונדון, לא הביאו בחשבון שביום כיפור, יהודים, לא רק מאנגליה, "יתקשו" לבקר בתערוכה. מדובר בכמעט יומיים, מתוך שלושה ימי תערוכה. ערב החג והחג עצמו. יש להדגיש שבתחום התכשיטים, התעשייה נשלטת על ידי יהודים.

התערוכה נכשלה. המארגנים הפנימו ומאז, התערוכה מתחשבת במועדים המשתנים של יום כיפור.

מסתבר שמה שהאנגלים, מתחום התכשיטים הבינו, לא חילחל אל הגרמנים והתערוכה החשובה בעולם לדברים לתינוקות ולילדים בקלן תתקיים ב - 2019 ביום כיפור.....

בתערוכה לרפואת שיניים שהתקיימה בבירמינגהם לפני חודש, המארגנים לא התחשבו בכך שרבים מאד מבין רופאי השיניים באנגליה הם ממוצא הודי וקבעו את מועדה, באמצע חג הינדי חשוב. לפי עדות של כמה ישראלים שביקרו בתערוכה, היה די עצוב במעברים.

כולנו אוהבים לבקר בתערוכות בחו"ל בעת חגים, כדי לא להפסיד ימי עבודה, אבל כאשר מדובר בחגים דתיים ולא משנה באיזו דת, לא כדאי למארגנים להמר.

קריאה מחכימה

יצחק שלו

עורך

 

תערוכת היימטקסטיל פרנקפורט : The future is Urban

למה מתכוונים במושג "טקסטיל לבית"? טקסטיל שמגדיר את עיצוב הבית והאוירה שבו: בדי ריפוד, וילונות, שטיחים, טפטים, מצעים,מגבות ועוד. יש תערוכות רבות בעולם בנושא זה, אבל יש תערוכה אחת שבה נקבעות המגמות לעתיד הקרוב והרחוק. ובשנה הבאה, מתוך העובדה ש - 70% מאוכלוסיית העולם מתגוררת בערים, התערוכה תיתן את הטון בעיצוב מינימליסטי ובצבעים מרגיעים. 


לכתבה המלאה

האם עתיד התעשיה הישנה בישראל קשור לקבלנות משנה?

יש אומרים שההישרדות של חלק ניכר ממה שקרוי "תעשייה ישנה" בישראל, תלויה בהפסקת יצור לשוק המקומי של מוצרים מוגמרים וכניסה לתחום קבלנות המשנה עבור חברות גדולות בחו"ל. יש לישראל יתרונות בתחום הזה מצד איכות הטכנולוגיה, אמינות הייצור והמרחק מהשווקים המרכזיים. אם לא מביאים בחשבון את המחיר, הרי שיש כאן קלף מנצח 


לכתבה המלאה

חוכמת השרות ללקוח

הגדרת השירות הטובה ביותר היא זו של הלקוח. שירות לקוחות הוא כמו הקפדה על ניקיון, שניהם דורשים תשומת לב יום יומית. נוסחת ההצלחה בשירות היא פשוטה ביותר: "הבטח פחות, ספק יותר".כתבה מהניוזלטר של "סטטוס" מאת יוסי פשר, שכדאי לקרוא. חומר למחשבה


לכתבה המלאה

מה אומר לכם השם באד זלצופלן?

אדם מן הישוב שיתקל בשם Bad Sazuflen ינחש מהצליל, שמדובר במקום כלשהו במדינה דוברת גרמנית. ישראלים שעוסקים בתחום הפרזול, חלקי רהיטים, עיצוב פנים וכד' יודעים בדיוק, שמדובר בעיר בגרמניה שיושבת במרכז האזור של יצרני הריהוט הגרמנים וכי במרכז התערוכות שלה מתקיימת אחת התערוכות החשובות ובעלות ההשפעה בתחום

 

 


לכתבה המלאה

"הום סטיילינג" ואירוח ביתי וציבורי נוסח פרנקפורט

תערוכת Ambiente  הנערכת בחודש פברואר בפרנקפורט מציגה מוצרים ייחודיים בתחום ההום סטיילינג והאירוח הביתי והציבורי- כמו גם תחום המטבח, השולחן ערוך ותחום המתנות. התערוכה המושקעת מושכת אליה כ- 140,000 אנשי מקצוע וקניינים מכל העולם.


לכתבה המלאה

6,500 מציגים בתערוכה אחת ליין?יש דבר כזה

לפני כמה שנים, בעת שתערוכת היין של בורדו היתה מותג בינלאומי, הוחלט בדיסלדורף לארגן תערוכת יין. מהתחלה צנועה של כמה מאות מציגים, היא הפכה ל"מפלצת" חסרת שליטה והאפילה על בורדו כאירוע המרכזי בעולם ליין. איך ולמה זה קרה?


לכתבה המלאה

טל. 03-6882929 www.expoexpo.com מוגש על ידי מנוע החיפוש לתערוכות בחו"ל