26/10/2015 - newsletter # 46

ניוזלטר זה נשלח מדי חודש לתפוצה של קרוב ל - 9,000 חברות וארגונים בישראל. התפוצה מורכבת מחברות שהציגו בתערוכות בחו"ל, אנשי עסקים שנסעו לתערוכות בחו"ל וכן אלו אשר נרשמו למנוע החיפוש של התערוכות והירידים בחו"ל בהיותם צרכנים של מידע על תערוכות ברחבי העולם.

 זהו בהחלט מאגר יחודי של אנשי עסקים, שהדבר המשותף להם הוא תערוכות, בין אם הם מבקרים, מציגים או מבקשים להעשיר ידע באמצעות עולם התערוכות. 

 על כן, מפרסמים אשר רואים בתפוצה זו לקוחות פוטנציאלים שלהם, מוזמנים לפרסם בניוזלטר באנר עם פרטי השרות שלהם והפניה לנותן השרות.

 כדאי לנסות.

 יש לפנות אל עליזה: [email protected] טל. 03-6882929

 

 

בימים בהם חברות עיסקיות מחויבות "לחשב מסלול מחדש" בכל הנוגע להוצאות השווק, המדיום הראשון להיפגע הוא הפרסום ובעקבותיו כל הקשור למודעות בעיתונות המודפסת. המדיה הדיגיטלית המאפשרת גמישות ביחד עם קהל ממוקד, צומחת בהדרגה, ככל שאחוז השימוש בעיתונות המודפסת יורד.

בדיקה של כל המשברים הכלכליים במאה הנוכחית וזו שקדמה לה, מראה כי תחום אחד שומר על היקפו, על אף הקשיים. זהו תחום התערוכות המקצועיות. באופן פרדוכסלי, בזמנים הקשים של המשברים הכלכליים, נרשמה עליה בהקמתם או בהרחבתם של מרכזי תערוכות בעולם.

זה מוסבר בכך שהעוסקים בתחום יודעים כי לאחר כל משבר כלכלי, נרשמת תנופה בתחום התערוכות וחייבים להיות מוכנים לכך. גרמניה היא דוגמא מצוינת לכך.

בשוק התערוכות העולמי קיימים גרמניה ושאר העולם. בתוך שאר העולם קיימת קבוצה של מארגני תערוכות רב לאומיים שבשנים מסוימות מובילים את התחום בכל הקשור להכנסות מארגון תערוכות.

בגוף הניוזלטר, ראו כתבה בנושא.

קריאה מחכימה

יצחק שלו

עורך

 

חבל ההצלה של בתי המלון בירושלים - הכנסים הבינלאומיים

מתי יבינו במשרד התיירות שתיירות הקונגרסים והתערוכות היא תחום שיש להשקיע בו ולפתחו כי בימים קשים כמו אירועי אוקטובר 2015, תיירים אלו הם חבל ההצלה? הנה מה שיש למירה אלטמן מנכ"לית מרכז הקונגרסים בירושלים לומר בנושא


לכתבה המלאה

"ישראל מעצמת הייטק?" אגדה אורבנית?

גורו הפרסום, מנכ"ל חברת Y&R בארה"ב שייעץ לישראל בכל הקשור למיתוג של המדינה, המליץ למשרד החוץ, שיש למתג אותנו כמדינת היי טק. הוא היה כל כך משכנע עד ש....אנחנו השתכנענו. אבל מה לעשות שהעולם לא כל כך? נחפש מיתוג אחר? נשלים ונפנים? הנה סיפור קצר על אחד האירועים החשובים של ההיי טק העולמי, שמעדיף את דבלין וליסבון. 


לכתבה המלאה

איך מציגים בתערוכות ידעו שאני מתעניין בהם, אפילו אם לא דיברתי איתם?

אם התרגלנו כבר לעובדה שאנחנו חשופים לכלל באמצעות הפייסבוק ושאר הרשתות החברתיות, יהיה לנו, מן הסתם, יותר קל להתרגל לעובדה שמעתה והלאה נהיה חשופים גם בתערוכות. הטכנולוגיה והשימוש במובייל מובילים לכך. אבל יש לכך צדדים חיוביים ולכן צפוי שנקבל זאת באהבה


לכתבה המלאה

סיפור של אפליה מגדרית בתערוכה בארה"ב...עם סוף טוב

האיגוד האמריקני של מדעי המדינה מנע, בחודש שעבר, הכנסת תינוקות וילדים לאולם התצוגה, בכנס השנתי שלו. מה שאצלנו היה עובר בשתיקה, גרם לסערה ציבורית ברשת ועד מהרה האיסור הפך לאישור. איך זה קרה?


לכתבה המלאה

3 חברות פרטיות מובילות את תעשיית התערוכות העולמית בהכנסותיהן

מסתבר כי השילוב המבטיח הכנסות גבוהות וריוחיות נאה בתחום התערוכות הוא של אחזקה מצומצמת של מרכזי תערוכות וארגון תערוכות במרכזי תערוכות אחרים. לארח תערוכות במרכזים שלך ולהתארח במרכזים של אחרים - זהו המתכון המנצח. 3 חברות רב לאומיות מוכיחות זאת בהכנסותיהן בשנה שחלפה


לכתבה המלאה

על הקשר בין סטארטאפ רפואי מגאנה לישראל

במסגרת אירועי יובל ליחסים בין ישראל לגרמניה, נבחרו 6 סטארטאפים ישראלים מתחומי הבריאות והרפואה להשתתף באירועי world health summit  בברלין בחודש שעבר. החברה שזכתה במקום הראשון בכנס היא חברה מאפריקה אבל הקשר שלה לישראל מעניין. דווח של חמדת שגיא, הנספחת הכלכלית של ישראל בברלין


לכתבה המלאה

טל. 03-6882929 www.expoexpo.com מוגש על ידי מנוע החיפוש לתערוכות בחו"ל