01/09/2015 - newsletter # 44

ניוזלטר זה נשלח מדי חודש לתפוצה של קרוב ל - 9,000 חברות וארגונים בישראל. התפוצה מורכבת מחברות שהציגו בתערוכות בחו"ל, אנשי עסקים שנסעו לתערוכות בחו"ל וכן אלו אשר נרשמו למנוע החיפוש של התערוכות והירידים בחו"ל בהיותם צרכנים של מידע על תערוכות ברחבי העולם.

 

 זהו בהחלט מאגר יחודי של אנשי עסקים, שהדבר המשותף להם הוא תערוכות, בין אם הם מבקרים, מציגים או מבקשים להעשיר ידע באמצעות עולם התערוכות. 

 

 על כן, מפרסמים אשר רואים בתפוצה זו לקוחות פוטנציאלים שלהם, מוזמנים לפרסם בניוזלטר באנר עם פרטי השרות שלהם והפניה לנותן השרות.

 

 כדאי לנסות.

 

 יש לפנות אל עליזה: [email protected] טל. 03-6882929

 

The Muslim Lifestyle Expo

אזרחים בישראל הופתעו במהלך "צוק איתן" לקרוא ולשמוע שנשק מתוצרת הארץ נמצא בעזה בשרות החמאס. הכיצד? פשוט! ישראל נהגה למכור לקטאר נשק וזה מצא את דרכו לעזה.

מצד אחד נלחמים בתופעה ומצד שני מעודדים אותה. כך גם מצאו עצמם הפטריוטים הבריטים עומדים בחודש אוגוסט בשעריה של תערוכת סגנון החיים האיסלמית הראשונה בבריטניה. לא בלונדון, יש גבול, אלא בקובנטרי שבמידלנד, אזור רווי באוכלוסיה מוסלמית.

מצד אחד, הבריטים מודאגים ופוחדים מהתפשטות האיסלם ומצד שני, יוזמים אירועים שמחזקים את העובדה שבריטניה חיה עם האיסלם ואף, במידה מסוימת, מטפחת את הצריכה בקרב המוסלמים.

אם גם אנחנו לא היינו משתתפים במשחק כזה, אולי גם אנחנו היינו מופתעים. אבל כאשר ישראל גם חוששת מהחמאס וגם דואגת לטיפוחו, מסיבות שונות (דעא"ש וכד') הסיפור של בריטניה נראה כאילו חלק מההוויה שלנו במזרח התיכון.

עוד פרטים על The Muslim Lifestyle Expo בקובנטרי ב -  

http://www.muslimlifestyleexpo.co.uk/ לראות ולהאמין

קריאה מחכימה

יצחק שלו

עורך

 

מה אפשר ללמוד מהחיבור בין ברצלונה-קטלוניה-תערוכת GSM

ברצלונה תישאר Mobile World Capital לפחות עד 2023. זאת לאחר חתימת הסכם בין מארגני תערוכת המובייל ובין שורה ארוכה של שותפים מקומיים מקרב המדינה, עיריית ברצלונה ומרכז הירידים שלה. בעקבות חתימת ההסכם נחשפו פרטים מדהימים על השותפות הזו. מודל לחיקוי!


לכתבה המלאה

מדוע מרכז הירידים בתל אביב אינו מהווה גורם כלכלי לעיר ולמדינה?

שלא כמו בעולם, למרכז הירידים בתל אביב אין השפעה על הכלכלה המקומית בעיר ובמדינה. יש לכך סיבות רבות, אותן ניתן ללמוד אם משווים את מבנהו ותפקודו לזה של מרכזי ירידים וקונגרסים בעולם. אלו, האחרונים, מהוים מנוע כלכלי לעיר. סקירה קצרה מהנעשה בעולם ממחישה את ההבדלים. 


לכתבה המלאה

רעיון שיווקי מצויין לתערוכות, שלא יכול להתבצע בארץ

לא רק פורנוגרפיה היא ענין של גיאוגרפיה. גם תערוכות. רעיון טוב לשווק ולעידוד מבקרים לתערוכה מסוימת, יכול לצאת לפועל ואף להביא לתוצאות, אם הוא מתבצע במדינה מסוימת. נסו להעתיק אותו למדינה אחרת.....לא יעבוד. והסיבה לכך פשוטה


לכתבה המלאה

כמה קל לוותר על תערוכה קיימת, כאשר יש לך אלטרנטיבות

החברה הרב לאומית לארגון תערוכות UBM הודיעה במפתיע על ביטול התערוכות למיכשור רפואי, שהיא מקיימת מזה זמן באיטליה, צרפת ובריטניה. איך מתקבלת החלטה כזו, כאשר התערוכות הללו נחשבות לתערוכות טובות?  מניתוח המקרה נראה שזה מאד פשוט...כאשר יש לך אלטרנטיבות


לכתבה המלאה

מחזיקים בדרכון אירופי? רוצים לעבוד באנגליה?

כואב הלב לראות 2 אנשי מקצוע מישראל ומאנגליה, שעושים אותה עבודה בארגון ומכירות של אירועים ותערוכות ואחד מביא הביתה סכום כפול מהאחר. מי? ומי עובד קשה יותר?


לכתבה המלאה

מה ארגונים ושיטות ממשל יכולים ללמוד מתערוכות?

יש בעולם ארגונים מייצגים של מארגני תערוכות, ספקי ציוד ושרותים לתערוכות, מרכזי תערוכות ואפילו ארגון של מציגים בתערוכות. מעל כולם עומד הארגון העולמי UFI שחברים בו המארגנים הגדולים וערי התערוכות בעולם. ארגון לתפארת ששיטת הניהול שלו צריכה ויכולה לשמש מופת לארגונים ולשיטות ממשל.


לכתבה המלאה

טל. 03-6882929 www.expoexpo.com מוגש על ידי מנוע החיפוש לתערוכות בחו"ל