04/05/2015 - newsletter # 40

ניוזלטר זה נשלח מדי חודש לתפוצה של קרוב ל - 9,000 חברות וארגונים בישראל. התפוצה מורכבת מחברות שהציגו בתערוכות בחו"ל, אנשי עסקים שנסעו לתערוכות בחו"ל וכן אלו אשר נרשמו למנוע החיפוש של התערוכות והירידים בחו"ל בהיותם צרכנים של מידע על תערוכות ברחבי העולם.

 

 זהו בהחלט מאגר יחודי של אנשי עסקים, שהדבר המשותף להם הוא תערוכות, בין אם הם מבקרים, מציגים או מבקשים להעשיר ידע באמצעות עולם התערוכות. 

 

 על כן, מפרסמים אשר רואים בתפוצה זו לקוחות פוטנציאלים שלהם, מוזמנים לפרסם בניוזלטר באנר עם פרטי השרות שלהם והפניה לנותן השרות.

 

 כדאי לנסות.

 

 יש לפנות אל עליזה: [email protected] טל. 03-6882929

 

 

 

להקדים רבותי, להקדים

גם החודש "דבר העורך" קצר והפעם באנגלית כדי לחדד נקודה בעייתית אצל היצרנים הישראלים המבקשים להציג בתערוכות בחו"ל. היסוסים והתלבטויות האם להציג בתערוכה המרכזית של הענף "שלנו" יוצרת לעתים קרובות מצב של כניסה לרשימת ה - waiting list שמנסיוננו, מובילה בסופו של דבר לתשובה שלילית.

אז הנה מכתב שקיבל לקוח בתחילת חודש אפריל, שפיספס בכמה ימים את הרישום לתערוכת "מדיקה" , שתתקיים בנובמבר במרכז הירידים בדיסלדורף....והקורא, יסיק:

Dear Sir

We would like to thank you once again for your application for MEDICA 2015. Unfortunately we have to inform you today, that the reserved halls for your branch are still fully booked. Therefore your company remains to stay on the waiting list. If space opens up, your application will have priority. We will inform you immediately if there is a chance for participation.

Yours sincerely

קריאה נעימה

יצחק שלו

עורך

למה קשה כל כך לראשי הערים בישראל להבין?

למה ראשי ערים בישראל מתקשים להבין שכדאי להם להעמיד צוות שיקדם קיום אירועים כמו כנסים ותערוכות במתקנים הקימים בתחום עריהם? אולי כדאי שידברו עם ראש עיריית לאס וגאס ויפנימו את הפוטנציאל הכלכלי?


לכתבה המלאה

לאן ניסע בחודש יולי הקרוב?

כאשר התערוכות באירופה נכנסות ל"תרדמת הקיץ" והמונים יוצאים ל - vacance שאר העולם ממשיך לעבוד. זו העת לבקר במקומות אחרים בעולם, לבקר בתערוכות ולאחריהן לטייל ולנפוש. להלן הצעות לתערוכות מבואינוס איירס, עבור דרך טייפה וניו יורק. 


לכתבה המלאה

מסע הרכבות הארוך ביותר

קשור ולא קשור לתערוכות אבל מעניין כשלעצמו. לאחרונה הושלם מסע הרכבות הארוך בעולם ממדריד שבספרד לעיר איוו שבסין. בסה"כ כ - 26,000 ק"מ וכחודש וחצי של נסיעה. גורמים בענף הלוגיסטיקה מפרטים את הכדאיות הכלכלית


לכתבה המלאה

בולגריה אטרקטיבית לגרמנים כיעד תיירות. ולנו?

גורמי התיירות בישראל המנסים למשוך תיירים לישראל (בזמנים נורמליים, הכוונה) מגייסים מומחים לשיווק מכל העולם, כדי למצוא את הנוסחה הנכונה שתגרום לתייר האירופי, לדוגמא, להעדיף את ישראל על פני מדינות אחרות עם פוטנציאל לארוח תיירים. מדברים על המקומות הקדושים, על הקיבוצים, ירושלים, נפלאות ים המלח ועוד. והנה באה בולגריה ומציעה נוסחה אחרת למשיכת תיירים.


לכתבה המלאה

אירוע אירופי חשוב למעצבים , דפסים ואנשי שילוט

העידן הדיגיטלי בתעשיית הדפוס לא ייתר את השימוש בטכנולוגיות הדפסה ותיקות כמו דפוס משי. במיוחד אמורים הדברים בכל הקשור לשילוט והדפסה על חומרים "אחרים". התערוכה בקלן ממחישה זאת באופן מעשי באמצעות מאות מציגים מכל העולם


לכתבה המלאה

הממשלה העולמית מכתיבה מי ימות ומי יחיה...ויש גם צד חיובי

לכל מדינה יש ממשלה מקומית שמחליטה לשבט או לחסד והאזרחים, חלקם מאושרים ורובם מקוננים. לכל מדינה יש ממשלה שכופה את תנאיה על האזרחים ומענישה את הלא מצייתים. אבל יש ממשלה עולמית אחת, שלא צריכה לאיים בענישה אם לא מצייתים לה כי כולם, מרצון, מיישרים קו - זו ממשלת גוגל 


לכתבה המלאה

טל. 03-6882929 www.expoexpo.com מוגש על ידי מנוע החיפוש לתערוכות בחו"ל